Znaleziono 0 artykułów
01.06.2022

Philipp Plein w Polsce

01.06.2022
(Fot. Materiały prasowe)

Wystarczy wspomnieć o charakterystycznym symbolu – czaszce, i zasadzie „more is more”, którą kieruje się w projektowaniu ubrań, by bez trudu odgadnąć, o kim mowa. Niemiecki projektant Philipp Plein przylatuje do Warszawy, by oficjalnie otworzyć swój pierwszy butik w Polsce.

W zabytkowej kamienicy przy Placu Trzech Krzyży, na powierzchni 200 mkw. Domu Dochodowego zawisły ubrania o niebanalnych wzorach oraz luksusowe dodatki. Otacza je marmur. Przestrzeń zdobi też ikoniczna czaszka wysadzana kryształami oraz złota palma. Jednym słowem, przepych, z którego znany jest Phillipp Plein. Projektant właśnie otwiera swój pierwszy butik w Polsce.

Jestem naprawdę szczęśliwy, że już 2 czerwca będę w Warszawie i zainauguruję otwarcie pierwszego w Polsce butiku Philippa Pleina. Tutejsi konsumenci zawsze są nastawieni do mojej twórczości bardzo entuzjastycznie, dlatego obecność naszej marki w handlu detalicznym na rynku polskim była naszym strategicznym celem, który wyznaczyliśmy sobie już w 2021 roku. Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się to osiągnąć – mówi Philipp Plein.

(Fot. Materiały prasowe)

Jego projekty noszą światowe gwiazdy, takie jak Paris Hilton, Jennifer Lopez, Bella Hadid, Sofia Richie, Kylie Jenner, David Beckham, czy Sean Paul. To moda dla niepokornych. O tym, jak buntownicza natura kreatora odzwierciedla się w tworzonych przez niego ubraniach, można przekonać się, odwiedzając nowo otwarty butik.

(Fot. Materiały prasowe)

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij