Znaleziono 0 artykułów
06.05.2024

Przed MET Galą Zendaya zachwyciła w białej sukience, a Jennifer Lopez w małej czarnej

06.05.2024
Jennifer Lopez w małej czarnej na kolacji przed Met Galą 2024 (Fot. Getty Images)

Biała sukienka Zendayi emanowała niewinnością, a mała czarna Jennifer Lopez – zmysłowością. Zendaya pojawiła się u boku JLo na uroczystej kolacji poprzedzającej MET Galę.

Na chwilę przed MET Galą Zendaya i Jennifer Lopez, które pełnią rolę gospodyń wydarzenia, spotkały się na uroczystej kolacji zorganizowanej przez Annę Wintour. Gwiazdy wybrały zupełnie różne, choć równie piękne kreacje.

Jennifer Lopez wyglądała niesamowicie szykownie w welurowej małej czarnej

Jennifer Lopez przykuwała wzrok w dopasowanej małej czarnej z kolekcji kosowskiej projektantki Diany Qerimi. Kreację wyróżniały oryginalnie wycięty dekolt, czarne pióra i delikatne kryształki. Rzucające się w oczy diamentowe kolczyki dodały elegancji. Dodatkowo do stylizacji gwiazda dopasowała czarne szpilki peep-toe oraz kopertówkę w tym samym kolorze.

Jennifer Lopez w małej czarnej na kolacji przed Met Galą 2024 (Fot. Getty Images)

Zendaya w zwiewnej białej sukni zapowiada temat przewodni tegorocznej MET Gali

Tymczasem Zendaya, znana ze swojego odważnego podejścia do mody, w spektakularnej białej sukience pokazała się od niewinnej strony. Wpisując się w kwiatowy temat tegorocznej MET Gali, gwiazda olśniła w vintage kreacji Johna Galliano z 1998 roku, ozdobionej florystycznymi detalami. Jako ukłon w stronę najnowszych trendów Zendaya do białej kreacji dobrała ulubione białe czółenka od Christiana Louboutina.

Zendaya w białej w sukni vintage od Johna Galliano na kolacji przed Met Galą 2024 (Fot. Getty Images)

Wszystkie stylizacje Zendayi i Jennifer Lopez zachwycają elegancją

Podczas gdy miłośnicy mody z niecierpliwością czekają na stylizacje nadchodzącej Met Gali, Zendaya i Jennifer Lopez kreacjami z kolacji przed wydarzeniem już postawiły poprzeczkę wysoko. Obie gwiazdy należą do najlepiej ubranych bywalczyń „modowych Oscarów”.

Na Vogue.pl będziemy relacjonować MET Galę 2024. Bądźcie z nami.

Hela Kozak
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Przed MET Galą Zendaya zachwyciła w białej sukience, a Jennifer Lopez w małej czarnej
Proszę czekać..
Zamknij