Znaleziono 0 artykułów
09.02.2022

Odmieniony Robert Pattinson na okładce „GQ”

09.02.2022
Fot. Stefanie Keenan/Getty Images

Robert Pattinson pozuje do dwóch okładek „GQ”, a w wywiadzie dla magazynu opowiada o roli Batmana. – To smutny film – mówi o nowej adaptacji kultowego komiksu.

„Kim jest Robert Pattinson?”, pyta na okładce redakcja magazynu „GQ”, pokazując odmienionego gwiazdora. Sfotografowany przez Jacka Bridglanda, Pattinson na jednej z okładek pokazał się w neonowej marynarce Diora i biżuterii projektu Martine Ali. Na drugiej pozuje w topie od Burberry, a uwagę zwraca platynowymi włosami, srebrnymizębami i tatuażem z pajęczyną. 

Aktor promuje film „Batman”, w którym gra tytułową postać. Reżyser Matt Reeves zobaczył w Pattinsonie, który zasłynął rolą Edwarda w „Zmierzchu”, nowe wcielenie Mrocznego Rycerza.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GQ (@gq)

– Pierwsze ujęcie filmu różni się od wszystkich innych filmów o Batmanie, ma zupełnie inne tempo – mówi Pattinson w wywiadzie. – Matt od pierwszego spotkania mówił, że chce nakręcić kryminał noir w klimacie lat 70. XX wieku. Powstał smutny film o dziwaku. Inaczej przedstawiono zarówno Batmana, jak i Bruce’a Wayne’a – dodaje aktor. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GQ (@gq)

Fani Batmana z niecierpliwością czekają na premierę filmu. W kinach już 4 marca. 

Weronika Kochel
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Odmieniony Robert Pattinson na okładce „GQ”
Proszę czekać..
Zamknij