Znaleziono 0 artykułów
04.02.2019

Rejestracja na Vogue Polska Festiwal

04.02.2019
Plakat Vogue Festiwal (Fot. Materiały prasowe)

W pierwsze urodziny magazynu „Vogue Polska” zapraszamy Was do Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki. 16 i 17 lutego odbędzie się tam kilkadziesiąt wyjątkowych wydarzeń przygotowanych z myślą o naszych czytelnikach. Wstęp na wszystkie jest bezpłatny.

Warsztaty, panele, projekcje filmów dokumentalnych o modzie. Pierwsze urodziny „Vogue Polska” świętujemy razem z naszymi czytelnikami podczas Vogue Festiwal. W połowie lutego w Pałacu Kultury i Nauki specjaliści ze świata mody i kultury, aktywiści działający na rzecz środowiska, projektanci i top modelki będą dyskutować o ważnych zagadnieniach, poruszając m.in. temat zaangażowanej mody, rzemiosła w modzie, praw kobiet, a także wpływu influencerów na rynek mody. Co więcej – przedstawiciele redakcji „Vogue Polska” opowiedzą, jak wygląda ich praca od kulis.

Na specjalne zaproszenie redakcji do Warszawy przyleci także Ellen von Unwerth. Słynna fotograf mody w rozmowie z Filipem Niedenthalem, redaktorem naczelnym „Vogue Polska”, opowie o swoich niezapomnianych sesjach zdjęciowych, kultowych już reklamach zrealizowanych dla czołowych marek, a także o wyreżyserowanych przez siebie teledyskach.

Uwaga:

Biletem wstępu do Kinoteki jest jubileuszowy numer „Vogue Polska”, który będzie można kupić przy wejściu na imprezę. Posiadacze naszej prenumeraty znajdą się na osobnej liście – dla nich wstęp do Kinoteki jest wolny. Na panele, warsztaty i pokazy filmowe obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja.

Rejestracja na wszystkie wydarzenia zamknięte odbywa się za pomocą specjalnego formularza.

Liczba miejsc na wszystkie wydarzenia zamknięte jest ograniczona. O otrzymaniu wejściówek decyduje kolejność zgłoszeń.

Maksymalna liczba wejściówek na jedną rejestrację: 2.

Partnerem głównym Vogue Polska Festiwal jest Audi.

Kasia Smutniak, "Vogue Polska", lipiec/sierpień 2018 rok (Fot. Stanisław Boniecki)

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij