Znaleziono 0 artykułów
18.04.2024

Rihanna z grzywką prezentuje metamorfozę w odcieniu honey blond

18.04.2024
Rihanna zachwyca w grzywce i okularach przeciwsłonecznych w stylu retro (Fot. Getty Images)

Expensive blond, który został okrzyknięty najmodniejszym kolorem lata 2023 ma szansę podbić drugi wiosenno-letni sezon z rzędu. Jeśli ktoś ma go do nas przekonać to tylko Rihanna, która poddała się kolejnej metamorfozie i zaprezentowała się w długich blond włosach z grzywką o zachwycającym połysku.

W Londynie miała miejsce premiera nowej linii butów z kolekcji Puma x Fenty. Nie mogło zabraknąć na niej założycielki jednej z marek. Rihanna wykorzystała okazję, by zaprezentować swoją kolejną metamorfozę. Tym razem została blondynką z prostą grzywką.

Nowy blond look nie wybrzmiałby, gdyby nie detale: mocne czerwone usta, czerwony manikiur i retro okulary przeciwsłoneczne w szylkretowych oprawkach z żółtymi szkłami. To podpowiedź, jaki kształt będzie dobrze wyglądał do prostej, gęstej grzywki, jeśli zdecydujemy się na nią latem.

Na uwagę zasługuje nie tylko modny odcień blond – o ciepłych, miodowych tonach, ale i niezwykły połysk, który nawiązuje do trendu glass hair. Choć długie włosy Rihanny zostały ścięte na prosto dwa krótsze pasma puszczone wzdłuż twarzy były idealnym wykończeniem ramy , którą stworzyły razem z grzywką.

Rihanna zachwyca w grzywce i okularach przeciwsłonecznych w stylu retro (Fot. Getty Images)

Rihanna jasny kolor włosów zestawia z jasnymi ubraniami

Jej monochromatyczna stylizacja w chłodnych odcieniach beżu wyglądała niezwykle szykownie i swobodnie jednocześnie. Rihanna wybrała luźne spodnie z prostymi nogawkami i koszulę w takim samym, piaskowym kolorze. Trzymając się tonów ziemi przełamała zestaw oversize'ową marynarką, jaśniejszą od niego o ton. Wybrała również buty w pasującym kolorze z promowanej na wydarzeniu kolekcji. Wszystko dopełniła dużą ilością złotej biżuterii – złotymi pierścionkami, naszyjnikiem oraz kolczykami.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij