Znaleziono 0 artykułów
13.02.2022

Rihanna w czerwonym płaszczu Alaïa

13.02.2022
Fot. East News

Kolejny dzień, kolejna świetna stylizacja Rihanny. Na otwarciu sklepu Savage X Fenty w Los Angeles spodziewająca się dziecka wokalistka wystąpiła w uszytym na miarę skórzanym płaszczu od Alaïa. Towarzyszył jej partner, raper A$AP Rocky.

Choć fani z niecierpliwością czekają na nową płytę Rihanny, ta konsekwentnie realizuje się na innych polach – rozwija marki kosmetyków Fenty Beauty i Fenty Skin oraz podbija rynek bielizny ze swoim Savage X Fenty. Po imprezie zorganizowanej na cześć jej produktów przyszła pora na celebrowanie Savage X Fenty, którego butik otwarto właśnie w Los Angeles.

Fot. East News

Założycielka i największa ambasadorka marki błyszczała na premierze w skórzanym płaszczu stworzonym specjalnie dla niej przez dyrektora kreatywnego domu mody Alaïa, Pietera Muliera. Fason z kapturem nawiązywał do kultowych projektów założyciela marki, Azzedine’a Alaïi. Stylizację dopełniały czerwone sandałki na szpilce „Giorgia” projektu ulubienicy piosenkarki, Aminy Muaddi.

Rihannie na imprezie towarzyszył partner, A$AP Rocky. Raper postawił na szary, przetykany błyszczącą nitką garnitur z dwurzędową marynarką.

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij