Znaleziono 0 artykułów
09.04.2024

Scarlett Johansson i Channing Tatum w komedii romantycznej „Zabierz mnie na Księżyc”

09.04.2024
Scarlett Johansson i Channing Tatum zagrają razem w komedii romantycznej „Zabierz mnie na księzyc” (Fot. Materiały prasowe Apple Originals)

Specjalistka od marketingu, grana przez Scarlett Johansson, zostaje zatrudniona przez NASA do opracowania promocji amerykańskiej misji. Ale „Zabierz mnie na Księżyc” to również opowieść o miłości.

Pierwszy zwiastun „Zabierz mnie na Księżyc” intryguje rolami Scarlett Johansson i Channinga Tatuma, ich stylizacjami, scenografią. Autorką przyciągających uwagę kostiumów jest Mary Zophres, kilkukrotnie nominowana za swoją pracę do Oscara, między innymi za „La La Land”.

Akcja tej komedii romantycznej toczy się podczas wyścigu kosmicznego, w latach 60. XX wieku. Rolę graną przez Tatuma miał dostać Chris Evans, ale nie mógł jej przyjąć z powodu innych zobowiązań. Scarlett Johansson, również producentka filmu, była związana z projektem od samego początku. Obok dwóch gwiazd produkcji w jednej z głównych ról zobaczymy też Woody'ego Harrelsona.


Scarlett Johansson i Channing Tatum grają zakochanych

„Zabierz mnie na Księżyc” jest opowieścią nie tylko o planowaniu kosmicznego lotu na Księżyc, o amerykańskim marketingu lat 60., ale również o miłości. Channing to przemiły aktor, wyluzowany, pełen dobrej energii i profesjonalny. Dlatego zakochanie się w nim na potrzeby roli było dla mnie dosyć łatwe – powiedziała Johansson w wywiadzie dla magazynu „People”. – Postaci, które gramy, są przeciwieństwami. To była przyjemność kreować takie ścieranie się charakterów razem z Channingiem – dodała.

Film wyreżyserował Greg Berlanti, nagradzany za serial „Political Animals”. Autorem zdjęć jest polski operator Dariusz Wolski, nominowany do Oscara za „Nowiny ze świata”. Światową premierę „Zabierz mnie na Księżyc” zaplanowano na 12 lipca 2024.

Aleksandra Łukaszek
Proszę czekać..
Zamknij