Znaleziono 0 artykułów
03.02.2023

Selena Gomez pozuje bez makijażu

03.02.2023
Selena Gomez (Fot. Getty Images)

Gwiazdy coraz chętniej pokazują się bez makijażu i nie retuszują swoich zdjęć. Do ich grona dołączyła Selena Gomez, która opublikowała na Instagramie naturalne selfie. „Inspirujesz mnie do pokochania siebie taką, jaka jestem” – piszą fani aktorki w komentarzach.

W filmie dokumentalnym „Pamela: Historia miłosna” tytułowa bohaterka, Pamela Anderson, występuje bez makijażu, aby podkreślić, że nie ma nic do ukrycia. Adele prezentuje nieumalowaną twarz na urodzinowych zdjęciach, a Anne Hathaway publikuje na Instagramie make-up free selfie prosto z łóżka. – Makijaż był dla mnie na porządku dziennym, od kiedy w wieku 15 lat weszłam do show-biznesu. Od tego czasu, gdy tylko wychodziłam z domu nieumalowana, bałam się, że ktoś zrobi mi zdjęcie. Dziś nie chcę się już ukrywać – mówiła Alicia Keys, która jako jedna z pierwszych gwiazd zaczęła publicznie pojawiać się bez makijażu.

Selena Gomez również postanowiła pokazać się fanom w wersji no make-up. Na Instagramie opublikowała swoje naturalne zdjęcia, nie retuszując nawet drobnych niedoskonałości skóry. Fani gwiazdy nie kryli zachwytu. „Dziękuję za to, że nie zakryłaś swojej krostki. Zmagam się z trądzikiem od lat. Lepiej celebrować naturalne piękno, niż ciągle je zakrywać”, „Inspirujesz mnie do pokochania siebie taką, jaka jestem”, „Właśnie takich zdjęć potrzebujemy w social mediach” – piszą w komentarzach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

To nie pierwszy raz, kiedy Selena Gomez stawia na autentyczność. W przeszłości wielokrotnie zwierzała się mediom ze swoich problemów ze zdrowiem. Aktorka zmaga się z toczniem, chorobą autoimmunologiczną, która atakuje różne organy wewnętrzne. Gwiazda wyznała również, że ma stany lękowe i choruje na depresję. O swoich problemach opowiedziała w dokumencie „My Mind & Me”.

Aleksandra Kupras
  1. Uroda
  2. Trendy
  3. Selena Gomez pozuje bez makijażu
Proszę czekać..
Zamknij