Znaleziono 0 artykułów
15.04.2024

Sobel powraca z trasą koncertową „Muszę to wykrzyczeć”. W tych miastach wystąpi jesienią

15.04.2024
(Fot. Zuza Krajewska)

Był nieobecny w mediach społecznościowych i rzadko dawał koncerty. Ciszę przełamał pod koniec zeszłego roku, kiedy opublikował dwie piosenki z raperem Okim. Sobel powraca, zapowiadając jesienną trasę koncertową pt. „Muszę to wykrzyczeć” w krótkim filmiku.

Przez ostatnie pół roku muzyk opublikował cztery single, które nieoficjalnie zwiastują nowy album. „Sextape”, „Muszę to wykrzyczeć”, „Sierra Papa” i „Niech boli” pokazują pełny przekrój gatunków muzycznych, w których odnajduje się Sobel. To jeden z najszybciej rozwijającym się muzyków rozrywkowych w Polsce, o czym świadczy fakt, że w ciągu roku zdobył ponad milion regularnych słuchaczy na platformach streamingowych. Jego debiutancki album „Pułapka na motyle” pozwolił zająć mu 6. miejsce w top 10 globalnego zestawienia premier na Spotify.

„Kocham muzykę całym sobą. Dla mnie to powietrze, którym oddycham, posiłek, po którym jestem jednocześnie najedzony i głodny, ten papieros, który w nerwowych sytuacjach uspokaja czy używka prowokująca do zabawy. Poświęciłem jej prawie wszystko.” – napisał Sobel na Instagramie, w poście zapowiadającym jesienne spotkanie z fanami.

Koncerty w ramach trasy „Muszę to wykrzyczeć” odbędą się: w Warszawie (27 września), Poznaniu (26 października), Wrocławiu (30 października) i Katowicach (28 listopada). Bilety oraz merch trasy koncertowej dostępne są na stronie Muszetowykrzyczec.pl.

Aleksandra Łukaszek
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Sobel powraca z trasą koncertową „Muszę to wykrzyczeć”. W tych miastach wystąpi jesienią
Proszę czekać..
Zamknij