Znaleziono 0 artykułów
23.01.2022

Sound&Design: Samochód w świecie dźwięków

23.01.2022
Fot. materiały prasowe

Ostatnie w 2021 roku wydarzenie marki Audi było poświęcone krajobrazom dźwięków i ich znaczeniu w świecie motoryzacji. Na gości czekały liczne atrakcje, w tym koncert Anny Marii Jopek.

W świecie motoryzacji dostrzec można zmianę w podejściu do samochodów. Techniczna niezawodność przestała być najważniejszym kryterium wyboru auta. Oprócz tego, co pod maską, równie ważne stało się wszystko to, co wokół niej. W szczególności design, który ma oddziaływać na wszystkie zmysły, zapewniając jeszcze pełniejsze doświadczenie jazdy. Wie o tym Audi. Podczas ostatniego w 2021 roku wydarzenia, organizowanego w wyjątkowej przestrzeni Audi City Warszawa, marka postanowiła skupić się na dźwięku i jego znaczeniu w motoryzacji.

 

Podczas Sound&Design eksperci Audi opowiedzieli gościom o kulisach procesu projektowania aut oraz o tym jak odnaleźć taki zestawu dźwięków, który jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo jazdy i pozwala cieszyć się maksymalnym komfortem. O tym, jak tworzy się najwyższej klasy systemy dźwiękowe oraz jak wpływają one na wrażenia z podróży, opowiedział ekspert produktowy Audi, Grzegorz Laskowski.

We wnętrzu flagowych modeli Audi, goście mieli okazję doświadczyć niezwykłej jakości dźwięku jednego z najbardziej wyrafinowanych systemów nagłośnienia na świecie – Bang & Olufsen Advanced Sound 3D. System ten zapewnia odbiór muzyki jak w sali koncertowej.

Wydarzenie uświetnił występ Anny Marii Jopek. Specjalny recital artystki idealnie wpisał się w temat spotkania. Kolejne, wyjątkowe eventy od Audi już wkrótce.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij