Znaleziono 0 artykułów
20.10.2021

Stylowy duet: Zendaya i Timothée Chalamet

20.10.2021
(Fot. Getty Images)

Zendaya i Timothée Chalamet wystąpili razem w jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku, „Diunie” w reżyserii Denisa Villeneuve’a. Produkcja powstała na podstawie powieści science fiction Franka Herberta z 1965 roku. Oś fabuły stanowią losy dwóch rodów – Atrydów i Harkonnenów, które walczą o władzę nad planetą Arrakis i jej cennymi zasobami. Timothée Chalamet zagrał potomka rodu Atrydów Paula, uważanego za zbawcę świata, a Zendaya – jego ukochaną, tajemniczą Chani. Aktorzy stworzyli zgrany duet nie tylko na ekranie, ale również na czerwonym dywanie, gdzie zachwycali oryginalnymi stylizacjami. Prezentujemy najlepsze z nich.

(Fot. Getty Images)

Zendaya i Chalamet rozpoczęli promocję „Diuny” na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Aktorka pojawiła się wtedy w cielistej sukience od Balmain, a Timothée postawił na aksamitny komplet od Haidera Ackermanna.

(Fot. Getty Images)

Na premierę w Paryżu gwiazda „Euforii” założyła oberżynową kreację z pierwszej kolekcji Pietera Muliera dla Alaïa. Timothée pozował w garniturze od Toma Forda. 

(Fot. Getty Images)

Na spotkania z prasą w Londynie Zendaya założyła kreację od Vivienne Westwood z wiosennej kolekcji 2020, zaś Chalamet postawił na garnitur Stelli McCartney.

(Fot. Getty Images)

Na premierze „Diuny” w Londynie Zendaya pojawiła się w futurystycznej kreacji od Ricka Owensa, a Timothée wybrał czarny garnitur Alexandra McQueena ozdobiony srebrnymi suwakami wokół rękawów i nogawek. 

(Fot. Rex Features/East News)

Na after party po londyńskiej premierze „Diuny” Zendaya założyła minimalistyczną sukienkę od Nensi Dojaki. Znany z filmu „Tamte dni tamte noce” aktor miał na sobie czarną bluzę i joggersy, które zestawił z kurtką od Alexandra McQueena i skórzanymi butami. 

(Fot. SplashNews.com/East News)

 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij