Znaleziono 0 artykułów
04.05.2022

Sydney Sweeney z „Euforii” w kampanii Miu Miu

04.05.2022
Fot. Getty Images

Nie od dziś wiadomo, że znana z serialu „Euforia” Sydney Sweeney należy do grona entuzjastek linii odzieżowej Miu Miu. W czwartek marka zaprezentuje swoją pierwszą kampanię reklamową, poświęconą torbie Miu Wander. Gwiazdą kampanii jest właśnie Sweeney, autorem zdjęć Tyrone Lebon.

Sydney Sweeney chętnie występuje na czerwonych dywanach w stylizacjach od Miu Miu. W ostatnim czasie aktorka pojawiła się w ubraniach marki na premierze drugiego sezonu „Euforii”, podczas rozdania statuetek Independent Spirit Awards czy na Oscarowym afterparty. 

Włoska marka wybrała Sydney do swojej nowej kampanii. Reklamowana przez gwiazdę torba Miu Wander łączy nowoczesny design, wyrafinowanie z funkcjonalnością. Jest wystarczająco wygodna, by nosić ją na co dzień, a jednocześnie stylowa. Zdobią ją metalowe logo z nazwą marki oraz mała saszetka, przypięta z boku, którą w łatwy sposób można zdjąć.

Wykorzystywany przy tworzeniu torby nylon produkowany jest ze sztucznych tworzyw, zebranych w oceanie, sieci rybackich oraz włókien z odpadów tekstylnych. 

Główna menedżerka Miu Miu Benedetta Petruzzo zaznacza, że marka chce wzmacniać przywiązanie do swoich projektów młodego pokolenia, zależy jej na zaangażowaniu społecznym oraz wzmacnianiu przekazu, w którym ważne jest wspieranie feminizmu. 

Stylistką nowej kampanii jest Lotta Volkova, a dyrektorką kreatywną Lina Kutsovskaya, która pracowała wcześniej z fotografem Tyronem Lebonem również nad wiosennymi zdjęciami, promującymi Miu Miu, wtedy czerpiąc inspirację z prac Tamary Łempickiej.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij