Znaleziono 0 artykułów
07.02.2024

Szwedzka księżna Zofia udowadnia, że czerń nigdy nie wychodzi z mody

07.02.2024
Szwedzka księżna Zofia w eleganckim czarnym total looku (Fot. Getty Images)

We wtorek, 6 lutego, księżna Zofia wraz z mężem, księciem Karolem Filipem, wzięła udział w sympozjum dotyczącym bezpieczeństwa w sieci, które odbyło się w centrum gamingowym Space w Sztokholmie. Na tę okazję żona następcy szwedzkiego tronu wybrała klasyczną czerń.

Księżna Zofia, która kiedyś pracowała jako modelka, w 2015 roku wyszła za mąż za szwedzkiego księcia Karola Filipa. Teraz często towarzyszy następcy tronu w oficjalnych wydarzeniach.

Księżna Zofia zachwyca w czarnym total looku idealnym na każdą okazję

Ostatnio księżna Zofia zaprezentowała się dwuczęściowym zestawie: szerokich spodniach z wysokim stanem oraz żakietowej bluzce z długim rękawem. Czarna bluzka, dopasowana w pasie i ozdobiona dwoma rzędami dużych guzików w tym samym kolorze, lekko odsłaniała ramiona dzięki eleganckiemu dekoltowi, przypominającemu krojem klapy garnituru. Szwedzka monarchini uzupełniła czarny total look o delikatną biżuterię – kilka złotych pierścionków i delikatne, okrągłe kolczyki – podobne do tych, z którymi nie rozstaje się Jennifer Lopez. Księżna zrezygnowała z eleganckich upięć na rzecz bardziej swobodnej fryzury. Charakterystyczna dla paryskiego stylu grzywka z przedziałkiem na środku i opadające na ramiona włosy współgrały z casualowym charakterem jej stylizacji.

Szwedzka księżna Zofia w eleganckim czarnym total looku (Fot. Getty Images)

Księżna Zofia wybiera monochromatyczne stylizacje także na wydarzenia państwowe

Szwedzka księżna Zofia przejawia zamiłowanie do jednokolorowych stylizacji, które zachwycają krojem i ponadczasowym stylem, a jednocześnie nie przyćmiewają jej urody. Księżną mogliśmy podziwiać w szeregu kreacji w odcieniu nude, zarówno sięgających kolan, jak i dostojnie opadających ku ziemi. Wśród jej wyjściowych sukien znalazły się również intensywniejsze odcienie, takie jak fuksja czy szmaragd, oraz delikatnie połyskujące tkaniny w kolorze granatu i srebra. Podczas uroczystych wydarzeń państwowych księżna zazwyczaj upina włosy w kształtny kok lub kucyk, pozostawiając kilka pasm włosów delikatnie opadających po twarzy. Podczas wyjątkowych okazji jej głowę zdobią diamentowe tiary.

Codzienna stylizacja księżnej Zofii dowodzi, że czerń jest doskonałym wyborem na każdą okazję

Ikona mody Coco Chanel mawiała: „Ubierz się źle, a ludzie zapamiętają sukienkę. Ubierz się bez zarzutu, a w ich pamięci pozostanie kobieta”. Podążając za tą maksymą, nie sposób pominąć roli, jaką w modzie odgrywa czerń. To synonim elegancji i szyku, który mimo zmieniających się trendów, ma swoje stałe miejsce w modowym słownik. W tym kolorze każdy wygląda dobrze i w wieczorowym, i w codziennym wydaniu.

Zobacz także: 

 

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Szwedzka księżna Zofia udowadnia, że czerń nigdy nie wychodzi z mody
Proszę czekać..
Zamknij