Znaleziono 0 artykułów
07.10.2020

Szydełkowa rewolucja JW Andersona

07.10.2020
(Fot. Getty Images)

W trakcie wakacji Harry Styles zapoczątkował modę na wzorzysty sweter od JW Andersona. Trend nie zwalnia, a dyrektor kreatywny marki zaprasza do przesyłania zdjęć własnoręcznie wykonanych kardiganów.

Lipiec z pewnością należał do kolorowego projektu JW Andersona. Aplikację TikTok zalewały kilkuminutowe filmiki, na których przedstawiciele pokolenia Z masowo odtwarzali patchworkowy kardigan, który rozsławił Harry Styles. Obszerny, z przedłużonym kołnierzem i kontrastującymi barwami – całość nieco przypomina przypadkową układankę klocków lego, która została uszyta z wykonanych na drutach paneli w odcieniu soczystej cytryny, oranżu, ognistej czerwieni i zieleni, co dodatkowo podkręciła niebieska linia, na której widnieją minimalistyczne guziki. 

„Jestem pod ogromnym wrażeniem i czuję się zaszczycony widząc jak wiele osób robi ten sweter na drutach. Chciałbym okazać naszą wdzięczność, dlatego postanowiłem podzielić się jego wzorem ze wszystkimi. Tak trzymajcie!” – napisał na początku wakacji projektant udostępniając szczegółową instrukcję. 

Trend nie zwolnił, a założyciel marki na swoim prywatnym koncie na Instagramie, zwraca się z kolejną wiadomością do fanów robótek ręcznych i kultowego już kardiganu „Byłbym niezmiernie wdzięczny za każdą fotografię wykonanego przez was swetra będącego odwzorowaniem projektu @jw_anderson. Chciałbym zachować te obrazy wklejając je do swojego notatnika, aby zapamiętać ten niesamowity moment. Uściski, Jonathan.”

Czy zdjęcia będą stanowiły inspirację dla kolejnego niezwykłego projektu?

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij