Znaleziono 0 artykułów
13.12.2021

Loft Kulinarny: smak sztuki, sztuka smaku

13.12.2021
Fot. Materiały prasowe

Loft Kulinarny produkuje rzemieślnicze delikatesy i sztukę użytkową. W produktach marki nietrudno dostrzec inspiracje sztuką, rzemiosłem oraz przyrodą. Wszystkie projekty wykonywane są ręcznie z najwyższej jakości składników, w małych seriach.

Dla Loftu liczy się szacunek dla natury, a także zrównoważona produkcja. Z zachowaniem tych zasad zostały stworzone najnowsze produkty marki – talerz Równowaga Yin Yang oraz słodkości: praliny i trufle.

Fot. Materiały prasowe

Loft Kulinarny do współpracy zaprasza artystów. Do tej pory z marką współpracowali Anna Kholodna, Joanna Michalska, czy Hanna Szcześniak. Do stworzenia talerza Równowaga Yin Yang zaproszono studio Moja Siostra Alchemicus Pati Karolak i Agi J. Pogorzelskiej. Talerz ma średnicę 20,5 cm, wykonany został z najwyższej jakości kamionki, kosztuje 115 złotych. Projekt zachowuje estetykę minimalistyczną, uznawaną za znak rozpoznawczy Loftu Kulinarnego, który nie podąża za trendami, ale wypracowuje własny ponadczasowy styl.

Dotyczy to również delikatesowych wyrobów marki, w tym pralin i trufli. Przyciągają wzrok mistrzowskim wykończeniami, zaspokajają podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Belgijską czekoladą oblewane są waniliowy krem i syrop klonowy, a smak granatu łączy się z amaretto.

Produkty Loftu Kulinarnego to idealny pomysł na świąteczny prezent!

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij