Znaleziono 0 artykułów
20.05.2021

Pierwsza edycja TRŁ Ceramika

20.05.2021
Manufaktura w Bolesławcu / Fot. materiały prasowe

Nowe wydarzenie Targów Rzeczy Ładnych odbędzie się w dniach 22-23 maja w Centrum Praskim Koneser i w dniach 22-30 maja online.

Targi Rzeczy Ładnych to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu polskiego designu. Teraz wydarzenie doczekało się nowego formatu poświęconego polskiej ceramice i porcelanie, które podbijają świat.

Fot. materiały prasowe

Podczas wydarzenia zaprezentują się takie marki jak ÅOOMI, Hadaki czy Spiek Ceramiczny, legendy pokroju Manufaktury w Bolesławcu czy Modus Design, a także debiutanci: MUKO studio, Balena Ceramika czy Wesky Studio. Oprócz szerokiego wyboru porcelany, nie zabraknie innych akcesoriów – od doniczek, przez świeczniki, aż po stołowe dekoracje.

Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się jednocześnie offline i online: 22-23 maja w Centrum Praskim Koneser i 22-30 maja na portalu targirzeczyladnych.pl. Wydarzeniu będą towarzyszyły spotkania online ze znanymi polskimi projektantami – Markiem Cecułą, Malwiną Konopacką, Arkadiuszem Szwedem i Magdaleną Gazur. Spotkania poprowadzi Małgorzata Minta.

AOOMI / Fot. materiały prasowe

– Kochamy polską ceramikę! To esencja nowego designu i o takim wydarzeniu marzyliśmy od lat – mówią Ajka Mroczkowska, Ania Pruszyńska i Paweł Stremski z Targów Rzeczy Ładnych. – Strefa z ceramiką to ozdoba każdej edycji TRŁ. Ceramika ma dziś mnóstwo twarzy – jest seksowna, elegancka, skromna, finezyjna, prosta, delikatna, surowa, naturalna, minimalistyczna, ozdobna – dodają organizatorzy.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij