Znaleziono 0 artykułów
20.01.2023

Herbata TRthriv Focus Tea: W centrum uwagi

20.01.2023
Fot. Materiały prasowe

Stresujący tryb życia, niewystarczająca ilość snu czy przemęczenie – to dla wielu osób stały element rzeczywistości, który może skutkować rozkojarzeniem i problemami z koncentracją. Nowość od Nu Skin, napar ziołowy TRthriv Focus Tea, dzięki swoim wyjątkowym składnikom ma dodawać energii i pobudzać do działania.

Nu Skin, firma z branży pielęgnacji urody i wellness obecna w prawie 50 krajach na całym świecie, od lat stawia na to, co najlepsze w nauce, naturze i technologii. Znana jest z linii kosmetyków Nu Skin do pielęgnacji osobistej, linii przeciwstarzeniowej ageLOC, która obejmuje nagradzane urządzenia dla branży beauty, a także produktów żywieniowych Pharmanex. Z tej właśnie linii pochodzi nowość – napar ziołowy TRthriv Focus Tea.

Połączenie wyjątkowych składników roślinnych daje herbacie TRthriv Focus Tea cenne działanie. Kofeina pochodząca z wyciągu z nasion guarany wspomaga koncentrację oraz przyczynia się do poprawy sprawności poznawczej i umysłowej. Liście Camellia Sinensis, obecne w kilku ekstraktach herbacianych (wyciąg z zielonej herbaty matcha, wyciąg z herbaty Orange Pekoe i wyciąg z zielonej herbaty) pomagają z kolei chronić tkanki i komórki ciała przed stresem oksydacyjnym. Napar jest niskokaloryczny i nie zawiera cukrów, tylko naturalne substancje słodzące pochodzące ze stewii.

Herbata jest dostępna w sprzedaży u autoryzowanych dystrybutorów oraz na stronie internetowej Nu Skin. 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij