Znaleziono 0 artykułów
26.10.2023

Uma Thurman z córką Mayą Hawke w dopasowanych stylizacjach

26.10.2023
Uma Thurman (Fot. Getty Images)

Uma Thurman wielokrotnie pozowała z dziećmi na czerwonym dywanie. Pojawiała się z nimi nie tylko na festiwalach filmowych, lecz także w pierwszych rzędach na pokazach mody. Wtedy styl mamy i córki, Mayi Hawke, znacząco się od siebie różnił. Tym razem, w Ziegfeld Ballroom w Nowym Jorku, postanowiły zaprezentować się w dopasowanych stylizacjach. Obie wybrały klasyczną czerń.

Uma Thurman z córką Mayą Hawke na czerwonym dywanie

W Nowym Jorku odbyła się gala z okazji 25-lecia istnienia organizacji non-profit Room to Grow wspierającej młodych rodziców oraz ich dzieci. Na wydarzeniu nie zabrakło znanych nazwisk z Hollywood. Wśród nich znalazła się Uma Thurman (gwiazda zasłynęła rolą w „Kill Billu” Quentina Tarantino), która wybrała się do Ziegfeld Ballroom z córką Mayą Hawke, której ojcem jest Ethan Hawke. Aktorki zaskoczyły stylizacjami, bowiem na przekór powszechnemu przekonaniu, że ich styl znacznie się od siebie różni, zaprezentowały się w dopasowanych kreacjach.

Uma Thurman i Maya Hawke w dopasowanych stylizacjach (Fot. Getty Images)

Uma Thurman i Maya Hawke w dopasowanych stylizacjach

Less is more. Ta zasada przeważnie sprawdza się na czerwonym dywanie. Uma Thurman wraz z córką Mayą Hawke, znaną z roli Robin Buckley w serialu „Stranger Things” na Netflix, zaprezentowały się na gali w klasycznych czarnych stylizacjach udowadniając, że ten kolor nigdy nie jest passé. Mama pojawiła się w eleganckiej czarnej sukni maksi z rozcięciem, na którą narzuciła długi płaszcz. Look uzupełniła czółenkami na niewielkim obcasie oraz kopertówką. Maya Hawke zdecydowała się na krótki, czarny żakiet ze złotymi guzikami oraz proste spodnie za kostkę, które zestawiła z butami w stylu swojej mamy oraz czarną torebką Prady.

Mniej znaczy więcej także w kwestii dodatków

Uma Thurman i Maya Hawke zgodne były także w kwestii doboru dodatków. Trzymały się bowiem zasady minimalizmu. Córka zdecydowała się na drobne kolczyki w postaci pereł oraz subtelny, złoty naszyjnik, podczas gdy jej mama zaprezentowała się jedynie w długich kolczykach. Uwagę zwracały także ich fryzury. Zarówno Uma, jak i jej córka, postawiły na spięte włosy. Maya na elegancki kok, a jej mama na klasyczny koński ogon.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij