Znaleziono 0 artykułów
21.04.2020

Weź udział w nagraniu specjalnego odcinka „Przyjaciół”

21.04.2020
(Fot. Getty Images)

W lutym Jennifer Aniston i reszta obsady „Przyjaciół” potwierdziła, że HBO Max wyprodukuje specjalny program o dalszych losach szóstki nowojorczyków. Teraz w imię dobrej sprawy „Przyjaciele” zapraszają na plan odcinka.

Gwiazdy pomagają w walce z koronawirusem na wszelkie możliwe sposoby. Lady Gaga zorganizowała ośmiogodzinny koncert, Gwyneth Paltrow wylicytowała oscarową sukienkę, inni przekazują znaczące datki na rzecz służby zdrowia, badań naukowych albo ludzi poszkodowanych przez kryzys.

Teraz do inicjatywy All In Challenge dołączyła obsada „Przyjaciół”. Jennifer Aniston i spółka zamieścili na swoich profilach na Instagramie informację o tym, że można będzie wygrać uczestnictwo w nagraniu specjalnego programu HBO Max.

Swoista kontynuacja „Przyjaciół” miała ujrzeć światło dzienne już niedługo, ale z powodu pandemii nie rozpoczęto zaplanowanych wcześniej prac. Dlatego też obsada zaprasza zwycięzców akcji i piątkę ich przyjaciół do studia Stage 24, gdzie kręceni są „Przyjaciele”. By znaleźć się wśród publiczności, poznać sławnych przyjaciół (i napić się z nimi kawy w Central Perk!) i odbyć wycieczkę po studiach Warner Bros. w Los Angeles wystarczy wpłacić datek AllInChallenge.com. Wśród darczyńców zostanie rozlosowane zaproszenie na plan. Na widowni przewidziano miejsce dla zwycięzcy i jego piątki przyjaciół. Prace nad programem ruszą, gdy będzie to już bezpieczne.  

„Wystarczy 10 albo 20 dolarów – tyle, ile możecie przekazać” – napisała Aniston, podkreślając, że całość zebranych funduszy zostanie przekazana na rzecz organizacji takich jak No Kid Hungry, Meals On Wheels America oraz America's Food Fund, które wspierają najbardziej potrzebujących Amerykanów w tym trudnym czasie. 

„Nie mogę się doczekać, aż was poznam. Gdy to wszystko się skończy, zapraszamy na plan! A póki co, piszcie do siebie, rozmawiajcie przez telefon albo na wideoczacie, wspierajcie się. Bądźmy razem!” – zaapelowała Aniston na swoim Instagramie (gdy założyła konto, zdobyła pierwszy milion obserwatorów w rekordowym tempie). 

Wszystkie dziesięć serii „Przyjaciół”, które emitowano w latach 1994-2004, można nadal oglądać na Netfliksie. 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij