Znaleziono 0 artykułów
13.04.2023

Wiosenne nowości marki Triumph

13.04.2023
Fot. Materiały prasowe

Kolory, wygoda i pewność siebie. Triumph pokazuje nowy model stanika i kampanię komfortowej bielizny sportowej z kolekcji Flex Smart.

Kolekcja Flex Smart wychodzi z prostego założenia: idealna bielizna to taka, która jest elastyczna, podąża za ciałem. Podtrzymuje, wspiera, ale nie ogranicza ruchów. A przy tym jest stylowa i tak ładna, że nie trzeba jej zakrywać. W tym duchu, sięgając po nowoczesne tkaniny w śmiałych, żywych kolorach, Triumph proponuje nowy model stanika.

Jest wszechstronny i wielofunkcyjny. Pozbawiony ramiączek, może być noszony jako bielizna, top treningowy albo element codziennej stylizacji. Wykonany w całości z tkaniny pochodzącej z recyklingu, pozwala kobietom żyć spontanicznie, zapewniając niezrównane wsparcie i elastyczność w codziennym funkcjonowaniu. 

Fot. Materiały prasowe

W kolekcji Flex Smart marka Triumf oferuje też figi, które podobnie jak biustonosz dopasowują się do aktywności i zmieniających się w ciągu dnia ruchów ciała kobiety. Ergonomiczne majtki, wykonane z miękkiego i lekkiego materiału, zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić naturalne kobiece kształty.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Wiosenne nowości marki Triumph
Proszę czekać..
Zamknij