Znaleziono 0 artykułów
05.03.2024

Wszystko, co wiemy o czwartym sezonie serialu „Zbrodnie po sąsiedzku”

05.03.2024
Kryminalny serial „Zbrodnie po sąsiedzku” z Seleną Gomez powróci na platformę Disney+ z czwartym sezonem. (Fot. Materiały prasowe Disney+)

Widzowie z niecierpliwością czekają na kontynuację kryminalnego serialu „Zbrodnie po sąsiedzku” o trójce domorosłych detektywów z Nowego Jorku. Oto wszystko, co wiemy o czwartym sezonie produkcji platformy Disney+.

Fabuła serialu „Zbrodnie po sąsiedzku”

„Zbrodnie po sąsiedzku” to kryminalny serial z elementami komedii. Nietypowa grupa przyjaciół – dwudziestoletnia Mabel Mora (Selena Gomez) i dwóch starszych panów, reżyser Oliver Putnam (Martin Short) oraz emerytowany aktor Charles-Haden Savage (Steve Martin) – zamieszkują piękny budynek na górnym Manhattanie. Tajemnicza śmierć porusza mieszkańców Arconii. Ku niezadowoleniu policji, trio postanawia na własną rękę poprowadzić śledztwo w sprawie morderstwa. Postępy domorośli detektywi relacjonują w podcaście kryminalnym. W każdym sezonie serialu Mabel, Oliver i Charles-Haden rozpracowują kolejne podejrzane zdarzenia.

Fabuła czwartego sezonu „Zbrodni po sądziedzku”

Intryga kryminalna się zagęszcza. Podczas gdy pierwszy i drugi sezon „Zbrodni po sąsiedzku” opowiadał o morderstwach mieszkańców Arconii, w trzecim sezonie zagadka dotyczyła aktora grającego główną rolę w sztuce Olivera, Bena Glenroya (Paul Rudd), który wpadł do szybu windy. Po zakończeniu ostatniego odcinka trzeciego sezonu można założyć, że tym razem trójka detektywów też zajmie się sprawą spoza Arconii. W ostatnich minutach trzeciego sezonu widzieliśmy dublerkę Charlesa, Sazz Pataki (Jane Lynch), którą dosięga kula. Dublerka zapisała coś swoją krwią na ziemi. Potwierdzono, że część sezonu czwartego ma rozgrywać się w Los Angeles.

Kadr z serialu „Zbrodnie po sąsiedzku” (Fot. Materiały prasowe Disney+)

Obsada czwartego sezonu „Zbrodni po sąsiedzku”

W obsadzie następnego sezonu zobaczymy oczywiście Selenę Gomez, Martina Shorta oraz Steve’a Martina. Powróci również postać Loretty Durkin (Meryl Streep), czyli obiektu westchnień Olivera, i detektywka Dee Williams (Da’Vine Joy Randolph). Do obsady dołączą Molly Shannon, która wcieli się w bizneswoman, Eva Longoria i Eugene Levy.

Premiera czwartego sezonu „Zbrodni po sąsiedzku”

Dokładna data premiery nowego sezonu „Zbrodni po sąsiedzku” nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie kolejna odsłona serialu trafi na platformę Disney+ latem 2024 roku.

Maria Kurluta
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Wszystko, co wiemy o czwartym sezonie serialu „Zbrodnie po sąsiedzku”
Proszę czekać..
Zamknij