Znaleziono 0 artykułów
20.04.2020

Wygraj oscarową suknię Gwyneth Paltrow

20.04.2020
Gwyneth Paltrow (Fot. Getty Images)

Aktorka i założycielka marki Goop przekazała na aukcję swoją kreację z 2000 roku. Dochody ze sprzedaży zasilą walkę z COVID-19.

Gwiazda ogłosiła na swoim Instagramie, że w ramach akcji „All In Challenge”, która dostarcza pożywienie dla potrzebujących, aktorka wystawi na aukcję kreację o sentymentalnej wartości. Zapowiedziała, że zwycięzca otrzyma nagrodę osobiście przy filiżance herbaty albo lampce wina. W ramach nagrody aktorka sfinansuje także przelot laureata do Los Angeles i jednodniowy pobyt w hotelu. Aby wziąć udział, wystarczy wejść na stronę allinchallenge.com i wylicytować suknię. Dochody ze sprzedaży pójdą w całości na rzecz Amerykanów borykających się z utrudnionym dostępem do jedzenia.

Kreacja Paltrow pochodzi z rozdania nagród Akademii w 2000 roku. Rok wcześniej aktorka zdobyła statuetkę za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie „Zakochany Szekspir”. Srebrna sukienka Calvina Kleina utrzymana jest w powracającym do łask stylu późnych lat 90. Właśnie dlatego Gwyneth zdecydowała się przekazać właśnie tę kreację. Licytujący na aukcji już są gotowi zapłacić za nią 6250 dolarów, a do końca pozostało jeszcze 11 dni. Można się więc spodziewać dużo wyższego wyniku. Na koniec aktorka zaprosiła do udziału koleżanki po fachu – Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lake Bell.

W ramach „All In Challenge” gwiazdy wystawiają na aukcje osobiste przedmioty i doświadczenia. Wszystkie dochody ze sprzedaży są przekazywane na rzecz fundacji takich jak Meals on Wheels, No Kid Hungry, World Central Kitchen, Feeding America, oraz America’s Food Fund. Oprócz Paltrow, do akcji dołączyli Madonna, Alex Rodriguez, Ciara i Russell Wilson.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij