Znaleziono 0 artykułów
30.09.2022

Wyjątkowa kampania Topestetic z Magdaleną Różczką: Znajdź dla siebie czas

30.09.2022
(Fot. materiały prasowe)

Twarzą tegorocznej kampanii Topestetic pod hasłem „Znajdź dla siebie czas” została Magdalena Różczka – aktorka, działaczka charytatywna, aktywistka, żona i mama. Kobieta, która doskonale rozumie, co znaczy odgrywanie w życiu wielu ról. – Stale czegoś poszukujemy… Szukamy swojego miejsca na ziemi. Uznania, spełnienia. Sposobów, by dawać szczęście innym. Szukamy równowagi życiowej. Mądrości, pasji. Relacji z bliskimi. Jednak w całym tym pędzie nie możemy zapomnieć o sobie – mówi.

Bieg z jednego planu filmowego na drugi, maraton codziennych obowiązków oraz ciągła pogoń za chwilą wytchnienia, to codzienność Magdaleny Różczki. I choć hasło przewodnie kampanii Topestetic z jej udziałem – „Znajdź dla siebie czas” – zdaje się banalnie proste, nieraz bywa trudne w realizacji. A niekiedy to gorąca kąpiel, wieczór z książką czy popołudnie w gronie przyjaciół wystarczy, by zebrać energię na następny dzień.

(Fot. materiały prasowe)

O tym właśnie chcą przypomnieć przedstawiciele sklepu internetowego oferującego dermokosmetyki światowych marek. „Zatrzymaj się i wsłuchaj w swoje potrzeby”, powtarzają jak przyjemną mantrę i wyciągają pomocną dłoń – bezpłatną poradę z kosmetologiem, który dobierze odpowiednią pielęgnację do typu skóry. Podpowie, która mgiełka do ciała ukoi myśli i głowę, wskaże szminkę, która doda pewności siebie i serum, z którym przygotujecie domowe SPA.  

 

Pola Dąbrowska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Wyjątkowa kampania Topestetic z Magdaleną Różczką: Znajdź dla siebie czas
Proszę czekać..
Zamknij