Znaleziono 0 artykułów
19.11.2021

Zalando na święta: „Radość należy do nas”

19.11.2021
(Fot. Materiały prasowe)

„Radość należy do nas” – tym hasłem Zalando podkreśla, że święta to czas, w którym nic nie liczy się tak jak chwile z bliskimi. Najnowsza kampania na zimę 2021 „#JoyIsOurs” ruszy 27 listopada. Opowie historię, w której każdy, niezależnie od tego, skąd pochodzi i kim jest, może odnaleźć bezcenne momenty szczęścia.

Spot reklamowy, którego tematem są emocje oraz spotkania z bliskimi, nakręciła Savanah Leaf. Była brytyjska siatkarka, uczestniczka Olimpiady w Londynie w 2012 roku, teraz zajmuje się reżyserią i fotografią. W 2020 roku została nominowana do Grammy za teledysk do piosenki „This Land” Garyego Clarka Juniora.
Klip „#JoyisOurs” będzie dostępny w wielu formatach: jako reklama telewizyjna, materiał w mediach społecznościowych, spot na YouTube.

 

Autorem pełnych radosnej energii zdjęć, współtworzących tę kampanię Zalando, jest nowojorski fotograf Geordie Wood; niedawno mogliśmy oglądać jego sesję okładkową do sierpniowego numeru australijskiego „Voguea”.

Zalando to wiodąca europejska platforma, oferująca odzież, ale też lifestyleowe inspiracje. W nowych reklamach podkreśla, że po trudnym pandemicznym roku święta powinny przypomnieć o chwilach radości, przeżywanych z najbliższymi.

(Fot. Materiały prasowe)

Ostatnie dwa lata nam wszystkim przyniosły wiele wyzwań. Zalando zależy, żeby zapewnić dobre samopoczucie w te święta, kiedy ludzie w całej Europie chcieliby nadrobić stracony czas – mówi Ralph Rijks, wiceprezes do spraw globalnego marketingu w Zalando.

I dodaje: – Wyrażanie siebie jest częścią DNA Zalando, a dzięki kampanii #JoyIsOurs chcemy stworzyć platformę, za pomocą której nasza społeczność będzie mogła dzielić się chwilami radości oraz pozytywnymi wspomnieniami.
 

(Fot. Materiały prasowe)

W związku z tym projektem w grudniu w mediach społecznościowych ruszy kolejna część kampanii – modelki, modele, aktorki, aktorzy oraz marki, współpracujące z Zalando w 2021 roku, będą udostępniać swoje zdjęcia. Na fotografiach pokażą, co oznacza dla nich radość.

Reżyseria: Savanah Leaf
Zdjęcia: Geordie Wood
Współpraca: Anomaly

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij