Znaleziono 0 artykułów
22.03.2019

Zdobądź wejściówkę na konferencję H&M „Challenge accepted. Droga do odpowiedzialnej mody”

22.03.2019

Chcesz dowiedzieć się więcej o zrównoważonej modzie, poznać przykłady projektów oraz innowacji zmieniających oblicze branży? Już dziś zapraszamy na międzynarodową konferencję H&M „Challenge accepted. Droga do odpowiedzialnej mody”, która odbędzie się 1 i 2 kwietnia w Warszawie. Zdobądź podwójną wejściówkę już teraz!

Konferencja „Challenge accepted. Droga do odpowiedzialnej mody vol.2” , która już 1 i 2 kwietnia odbędzie się w Warszawie, ma otworzyć dialog na temat zrównoważonej mody, wyzwań z nią związanych i przykładowych zmian, które zachodzą w jej obszarze. Zaproszeni eksperci podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, podejmą także dyskusję na temat przyszłości mody i tego, jak każdy z nas może przyczynić się do tej bardzo potrzebnej zmiany.

Kurtka z wstawkami z Pinatexu (Fot. materiały prasowe)

Podczas konferencji przewidziano szereg tematycznych paneli dyskusyjnych, prezentacji i warsztatów dla młodych przedsiębiorców oraz osób chcących założyć własną działalność i uczynić ją bardziej zrównoważoną. Do prowadzenia spotkań zaproszono najlepszych specjalistów w branży, m.in. Enricę Arenę, współzałożycielkę innowacyjnej firmy Orange Fiber, produkującej materiały z odpadów po produkcji soku pomarańczowgo, oraz Axela Buchholza, CEO firm SOEX Group oraz I:Collect GmbH, czyli wiodącej na świecie firmy zajmującej się recyklingiem tkanin. Wśród gości konferencji znalazła się też Anja Rubik, której temat ekologii i zrównoważonej mody jest szczególnie bliski.

Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji, dowiedzieć się więcej o zrównoważonej modzie, poznać przykłady projektów oraz innowacji zmieniających oblicze branży, wypełnij poniższy formularz.

By zdobyć podwójną wejściówkę na konferencję H&M „Challenge accepted. Droga do odpowiedzialnej mody” w Warszawie, odpowiedz na pytanie:

Czym jest dla Ciebie zrównoważona moda?

Liczba miejsc na „Challenge accepted. Droga do odpowiedzialnej mody” jest ograniczona. Jury „Vogue Polska” wybierze cztery najlepsze odpowiedzi, które nagrodzi podwójną wejściówką na konferencję. 

Zwycięzców o wygranej poinformowaliśmy mailowo.

Regulamin konkursu

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij