Znaleziono 0 artykułów
26.10.2021

Wspólna kolekcja Skims i Fendi

26.10.2021
Fot. Donna Trope/materiały prasowe Skims

Krążące od kilku miesięcy plotki o współpracy firmy Kim Kardashian z domem mody Fendi zostały potwierdzone. Na Instagramie obydwu marek pojawiły się pierwsze zdjęcia promujące wspólną linię. W kapsułowej kolekcji dostępna będzie bielizna modelująca Skims zaprojektowana w stylu charakterystycznym dla Fendi.

Po Fendace przyszedł czas na Skendi. Sympatia zespołu Fendi do marki Kardashianki zaowocowała pomysłem na współpracę. Dyrektor kreatywny włoskiego domu mody, Kim Jones w komunikacie prasowym wspomina moment, kiedy jego współpracownice przerwały pracę i zaczęły wpatrywać się w telefony, wyczekując na premierę nowej kolekcji Skims. – Wtedy pomyślałem: zróbmy coś razem! – zdradził projektant.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SKIMS (@skims)

Innowacja w tkaninach i dopasowane kroje charakterystyczne dla Skims połączone z luksusem i jakością Fendi mogą tworzyć nieoczekiwane zestawienie, ale wizja artystyczna obu marek jest bardzo podobna” – dodała Kim.

Współpraca Kardashian z Jonesem rozpoczęła się, kiedy celebrytka wysłała mu propozycje projektów. W grudniu 2020 roku spotkali się w Calabasas, aby omówić pierwsze szczegóły, a później potajemnie umówili się w Cabo San Lucas w Meksyku na 10-godzinną przymiarkę.

Kolekcja obejmuje bieliznę modelującą, kostiumy kąpielowe oraz odzież wierzchnią w odcieniach czerni, wojskowej zieleni, fuksji i nude.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by mrkimjonesOBE (@mrkimjones)

Projekty będą w sprzedaży od 9 listopada 2021 roku wyłącznie na stronie fendiskims.com oraz w wybranych sklepach Fendi i u sprzedawców detalicznych na całym świecie.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij