Znaleziono 0 artykułów
30.10.2023

Zoë Kravitz i Channing Tatum na Halloween przebrali się za postacie z „Dziecka Rosemary”

30.10.2023
Zoë Kravitz (Fot. Getty Images)

Kostiumy dla par na Halloween to już hollywoodzka tradycja. Zoë Kravitz i Channing Tatum na pierwsze Halloween razem przebrali się w stroje jak z horroru. Aktorka wcieliła się w rolę matki z kultowego filmu Romana Polańskiego „Dziecko Rosemary”, a jej partner zagrał... jej przerażające niemowlę. Na Halloween party u Kendall Jenner na pewno wszyscy przestraszyli się postaci z horroru.

Wampiry, Flintstonowie, Marilyn Monroe to tylko niektóre z postaci popkultury – prawdziwe i zmyślone, za które hollywoodzkie gwiazdy przebrały się na Halloween 2023 roku.

Zoë Kravitz i Channing Tatum na Halloween przebrali się w kostiumy z horroru

Choć Halloween 2023 roku przypada dopiero we wtorek, 31 października, gwiazdy już w poprzedzający przerażające święto weekend bawiły się na hucznych imprezach. Halloween party zorganizowali Cindy Crawford i Rande Gerber, czy Kendall Jenner, która zaprosiła przyjaciół do Chateau Marmont. Hollywood czeka jeszcze na najsłynniejsze przyjęcie, które co roku wyprawia Heidi Klum, królowa Halloween. Zoë Kravitz i Channing Tatum przyjęli zaproszenie Kendall Jenner. Para zdecydowała się na kostiumy inspirowane kultowym horrorem „Dziecko Rosemary” (1968 rok) w reżyserii Romana Polańskiego. Channing Tatum przebrany na tytułowe demoniczne dziecko kroczył dumnie u boku „mamy”.

Zoë Kravitz i Channing Tatum w kostiumach na Halloween 2023 (Fot. Backgrid/East News)

Channing Tatum dla Zoë Kravitz przebrał się za... niemowlę

Channing Tatum uczestniczył w imprezie w przebraniu niemowlęcia, a jego dziewczyna w kostiumie głównej bohaterki „Dziecka Rosemary”, którą grała Mia Farrow. Jej strój składał się z koszuli nocnej oraz klapek. W ręku Zoë Kravitz trzymała nóż, który dodał upiornego charakteru całości stroju. Uwagę zwracała także fryzura aktorki i reżyserki, która tego wieczoru zrezygnowała z długich włosów na rzecz krótkiej fryzury w odcieniu blondu. Chcąc dopasować się do partnerki, Channing na Halloween przebrał się natomiast za dziecko Rosemary. Na imprezie zorganizowanej przez supermodelkę wystąpił w śpioszkach. Para, która bawi się razem imprezie Halloween, przetrwa wszystkie trudności związku? Ich pierwsze Halloween z pewnością nie będzie ostatnim. Zoë Kravitz i Channing Tatum poznali się w 2021 roku, pracując razem przy jej filmowym debiucie reżyserskim „Pussy Island”. Ona rozstała się z mężem Karlem Glusmanem, a on z Jessie J, z którą związał się po rozwodzie z Jenną Dewan. Razem z byłą żoną aktor wychowuje córkę. Channing Tatum na opinię zaangażowanego ojca.

Czy Kendall Jenner pragnie zdetronizować Heidi Klum, królową Halloween?

Wielokrotnie przekonaliśmy się, że imprezy organizowane przez Kardashianów nie mogą przejść bez echa. Tak było i tym razem, bo na przyjęciu Kendall Jenner pojawiła się śmietanka towarzyszka. Na balu widziano Billie Eilish, Megan Fox z Machine Gunem Kellym czy Patricka Schwarzeneggera.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij