Znaleziono 0 artykułów
20.02.2021

Fryzury ślubne gwiazd

Sam Rogers

Od kwiatów wplecionych w afro Solange Knowles przez naturalne fale Kate Moss po misterne upięcie Pippy Middleton – oto najpiękniejsze uczesania sławnych panien młodych.

Królewskie wybranki – księżna Monako, Grace Kelly, księżna Cambridge, Kate, i księżna Jordanii, Rania – wyznaczają standardy fryzur ślubnych. Należy pamiętać także o innych, równie sławnych gwiazdach, których uczesania natychmiast weszły do kanonu. W 2014 r. Solange Knowles poszła do ołtarza w naturalnym afro z wplecionymi we włosy kwiatami gipsówki, a Poppy Delevingne w błyszczących falach na balejażu. Obie fryzury doskonale uzupełniły ich romantyczne looki – Knowles miała na sobie suknię z kapturem od Kenzo i kombinezon Stéphane’a Rollanda, podczas gdy Delevingne na londyńskiej ceremonii pojawiła się w projekcie Chanel haute couture.

Znane panny młode wybierając bardziej formalny styl, stawiały również na eleganckie upięcia. Pippa Middleton miała na włosach diadem Robinson Pelham, Nicky Hilton przedziałek na bok, a Diana Ross kok ozdobiony kwiatami. Mia Farrow, Ellen DeGeneres i Stella Tennant udowodniły, że krótkie włosy bez większego problemu uniosą ciężar tego wyjątkowego dnia. Bianca Jagger w kapeluszu z szerokim rondem stała się rockandrollową panną młodą, a Margherita Missoni z romantycznym warkoczem owiniętym wokół głowy wyglądała na włoskim przyjęciu niczym grecka bogini. 

1/30Bianca Jagger

Proszę czekać..
Zamknij