Znaleziono 0 artykułów
13.04.2021

Gwiazda „Gry o Tron” nową ambasadorką H&M

Aleksandra Lewandowska

H&M nawiązało współpracę z brytyjską aktorką Maisie Williams, znaną z serialu „Gra o Tron”, która została nową „Global Sustainability Ambassador” szwedzkiej marki.

Maisie Williams „będzie realizowała międzynarodowe działania w imię zrównoważonej przyszłości mody”, a także zachęcała do ponownego użycia, przerabiania i recyklingu niepotrzebnych ubrań. Wszystko po to, by wesprzeć markę w przedsięwzięciu, którego celem jest do wykorzystywanie w produkcji wyłącznie włókien pochodzących z recyklingu lub zrównoważonych źródeł do końca 2030 roku. 

 

Jestem podekscytowana, mogąc w końcu podzielić się informacją o mojej współpracy z H&M jako Global Sustainability Ambassador i nie mogę się doczekać, aż zobaczycie, nad czym pracowaliśmy – powiedziała Maisie Williams. – Będę blisko współpracować z ekspertami w H&M nad realizacją inicjatyw mających na celu stworzenie przyszłości mody opartej na obiegu zamkniętym. Naszym długofalowym celem jest wykorzystanie w produkcji wyłącznie tkanin pochodzących z recyklingu lub zrównoważonych źródeł w całej grupie H&M do końca 2030 roku. Przyszedł czas, aby zacząć działać i stworzyć realne, zrównoważone procesy produkcyjne z myślą o ochronie naszej planety – dodała. 

Williams, która działa także aktywnie na rzecz równouprawnienia kobiet, osób niebinarnych i ochrony środowiska, razem z H&M podejmie kilka inicjatyw w ramach zamkniętego obiegu mody. Jedną z nich będzie cyfrowa wersja „Avatar Maisie”, która zadebiutuje w filmie promującym nową kampanię marki. Stworzy także wyspę H&M Loop w popularnej grze „Nintendo – Animal Crossing: New Horizons”. 13 kwietnia gracze i graczki z całego świata będą mogli poddać recyklingowi ubrania awatarów w maszynie H&M Loop, a dodatkowo, spotkać się z Maisie i Pascalem Brunem, Global Sustainability Managerem H&M, żeby wspólnie porozmawiać o recyklingu.

1/5Maisie Williams nową ambasadorką H&M

(For. Materiały prasowe)

Proszę czekać..
Zamknij