Znaleziono 0 artykułów
04.05.2021

Premierowo na Vogue.pl: Nowa kolekcja marki MOIÉL

Aleksandra Lewandowska

Aleksandra Oleszek tworzy kolekcje pozasezonowe. Nowa, Mon Soleil sprawdzi się niezależnie od pory roku.

Zwiewne sukienki, idealne na cieplejsze dni w połączeniu z letnimi sandałkami, oraz na jesień, w zestawie z topornymi kowbojkami. Luźne kimona, które uzupełnią proste stylizacje na spotkania ze znajomymi, a w czterech ścianach domu pozwolą na upragnioną wygodę. Body, stanowiące podstawę codziennej garderoby, i koszule, w wersji oversizowej i z rozszerzanymi rękawkami, robią wrażenie z dżinsami i skórzanymi szortami. To wszystko znajdziemy w kolekcji Mon Soleil Aleksandry Oleszek, która projektując, skupia się przede wszystkim na użytkowości, a nie sezonowości.

- Najnowsza kolekcja przywodzi na myśl zachodzące słońce – mówi projektantka MOIÉL. – Nowością jest kwiatowy print. Chciałam wypuścić modele, z którymi nie rozstaniemy się przez cały rok – dodaje.

Wśród nowych elementów nie zabrakło charakterystycznych dla marki detali: mankietów, guzików i nawiązań do vintage. Punktem wyjścia są francuska klasyka, subtelność i uśmiech, który według Oleszek jest najpiękniejszym dopełnieniem stylizacji. Niezależnie od jej stylu, koloru czy charakteru.

Zdjęcia: Jakub Saczuk
Video: Marcin Jach
Modelka: Manuela Ba / Uncover Models
Makijaż & Włosy: Justyna Szczęsna
Art Direction & Produkcja: Aleksandra Oleszek / MOIÉL
Asystent: Sylwia Krzysiak

 

1/15Tylko u nas: Nowa kolekcja marki MOIÉL

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Premierowo na Vogue.pl: Nowa kolekcja marki MOIÉL
Proszę czekać..
Zamknij