Znaleziono 0 artykułów
14.07.2021

Kreacje ślubne z kolekcji haute couture jesień–zima 2021-2022

Julia Hobbs

Panny młode, które przez ostatnie 18 miesięcy musiały przekładać lub wstrzymywać datę ślubu, z radością przyjęły powrót do normalności. Teraz pozostaje wybór sukni. Inspiracji mogą szukać na ostatnich pokazach haute couture.

Przeciwwagę dla bogato zdobionych sukni w stylu Bridgertonów stanowią modernistyczne sylwetki Balenciagi z długim welonem, idealne dla każdej panny młodej, która obawia się potajemnych relacji w mediach społecznościowych. Daniel Roseberry w kolekcji dla Schiaparelli bawi się proporcjami, Giambattista Valli proponuje wielowarstwowe formy i falbany, które oczarują nawet zadeklarowane minimalistki, podczas gdy Kim Jones w Fendi przygotował linię nowoczesnych klasyków. Ich znaki szczególne – subtelna asymetria i sinusoidalne cięcia. Minimalistyczną alternatywą dla obszernych sukni są też luksusowe garnitury, jakie pojawiły się m.in. u Diora i Chanel.

Fot. Alessandro Lucioni/Gorunway/Chanel

Od wystawnych ozdób do skróconych linii – oto zestawienie najlepszych ślubnych stylizacji, które pojawiły się na wybiegach couture jesień–zima 2021–2022.

1/26Schiaparelli

  1. Moda
  2. Selekcje
  3. Kreacje ślubne z kolekcji haute couture jesień–zima 2021-2022
Proszę czekać..
Zamknij