Znaleziono 0 artykułów
19.04.2019

Premiera nowej odsłony kolekcji Constellation Manhattan

Basia Czyżewska

Kolekcja Omegi, nawiązująca do energii Nowego Jorku, obejmuje aż 101 modeli damskich zegarków. Marka jak zawsze skupia się na mistrzowskim rzemiośle.

Constellation Manhattan to jedna z najsłynniejszych kolekcji zegarków Omega. Marka swoje mistrzostwo rzemiosło rozwija od ponad stu lat.

Kolekcja obejmująca aż 101 modeli damskich zegarków nawiązuje do energii Nowego Jorku. Łączy klasykę z nowoczesnością, czyli dynamicznym rozwojem technologii.

Dizajn nowej kolekcji wyróżnia się smukłością i delikatnością. Najbardziej charakterystyczny element modeli Constellation, czyli słynne „pazurki”, stały się tym razem ażurowe i jeszcze delikatniejsze.

W tym sezonie marka zdecydowała się na współpracę aż z czterema ambasadorkami – Cindy Crawford, Nicole Kidman, Alessandrą Ambrosio i Liu Shishi.

Ponieważ Crawford należy do rodziny Omegi już od 24 lat, uosabiając ideały marki, uczestniczyła w procesie powstawania kolekcji. – Zawsze uwielbiałam w Constellation to, że nosi się ją bardziej jak bransoletkę, niż zegarek. Jest wygodna i założysz ją do wszystkiego – powiedziała modelka.

Warszawska premiera odbyła się we flagowym butiku przy placu Trzech Krzyży. Wystrój dwupiętrowego wnętrza utrzymany w kolorystyce złota i bieli nawiązywał do panoramy Manhattanu. Wśród gości pojawiła się też Magdalena Boczarska, przyjaciółka marki.

1/11Magdalena Boczarska

Proszę czekać..
Zamknij