Znaleziono 0 artykułów
19.09.2019

Autorski projekt Kasi Sokołowskiej dostępny na Moliera 2

Katarzyna Pietrewicz

Koncept Emeralds and Crocodiles powstał z mojej potrzeby i tęsknoty. Wierzę, że też z potrzeby każdej z was – mówi Kasia Sokołowska. Jej marka, która zadebiutowała na polskim rynku w maju tego roku, jest już dostępna w salonach Moliera 2 w Warszawie oraz w Poznaniu.

Prace nad koncepcją marki rozpoczęły się trzy lata temu. To wtedy narodził się pomysł stworzenia stylowych i jednocześnie wygodnych butów, w których każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Zresztą założycielka Emeralds and Crocodiles wie, co znaczy życie w zawrotnym tempie. Od ponad 24 lat Kasia Sokołowska współpracuje z czołówką modowych marek i projektantów, inspirując swoim stylem tysiące Polek.

Projekty Emeralds and Crocodiles zawsze występują w komplecie: szpilkom towarzyszą baletki w tym samym stylu. W ofercie marki znajdziemy modele w klasycznych odcieniach brązu, czerni oraz bieli, a także zamszowe buty w kolorze rozbielonego błota i pustynnej żółci. Wszystkie wykonane z najwyższej jakoś włoskiej skóry.

Buty w kolekcji zdobi wyjątkowy detal - kryształ Swarovskiego w kolorze szmaragdowym. Ten akcent, jak również sama nazwa, nawiązują do ulubionego filmu Sokołowskiej – „Miłość, szmaragd i krokodyl”.

Od połowy września autorski projekt dołączył do grona światowych marek dostępnych w salonach Moliera 2 w Warszawie oraz w Poznaniu, a także na stronie internetowej Moliera2.com. Podczas uroczystego koktajlu redaktorzy mody, gwiazdy polskiego show-biznesu i przyjaciele Kasi Sokołowskiej mogli na żywo zobaczyć projekty Emeralds and Crocodiles.

1/10Autorski projekt Kasi Sokołowskiej dostępny na Moliera 2

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Autorski projekt Kasi Sokołowskiej dostępny na Moliera 2
Proszę czekać..
Zamknij