Znaleziono 0 artykułów
15.04.2020

Premierowo na Vogue.pl: Wiosenna odsłona KAASKAS

Michalina Murawska

Wierzę, że autentyczność, konsekwencja i transparentność pozwolą nam utrzymać się na rynku. Skupiam się na tworzeniu przemyślanych produktów, które przetrwają próbę czasu – mówi Kasia Skórzyńska, założycielka marki KAASKAS. Kierując się tą zasadą, stworzyła limitowaną serię bluzek i sukienkę. Wykonane są z najlepszej jakości tkanin, mają uniwersalne kroje i mogą służyć nam przez lata.

Wiosenna odsłona KAASKAS  jawi się jako połączenie miłości do stylu vintage i szacunku do lokalnego rzemiosła. Mimo że wchodzące w skład kolekcji bluzki i sukienka uszyte zostały z włoskiej krepy jedwabnej i batystu, za ich wyprodukowanie odpowiedzialni byli wyłącznie polscy fachowcy. Inspiracja modą vintage gwarantuje natomiast ponadczasowy charakter. – Mam nadzieję, że będą służyły nie jednej, a wielu właścicielkom – mówi o swoich nowych projektach założycielka marki Kasia Skórzyńska. – Wiem, że ich jakość na to pozwoli.

Skórzyńska wierzy, że w obliczu kryzysu, jaki prawdopodobnie najbardziej dotknie małe i niezależne marki, kluczem do przetrwania będzie nie tylko konsekwencja, ale też autentyczność i transparentność.  Dlatego od tej chwili na stronie internetowej KAASKAS przy każdym produkcie pojawi się informacja na temat miejsca, w jakim został wykonany. Projektantka chce w ten sposób jeszcze bardziej podkreślać lokalny wymiar produkcji.

Oprócz bluzek i sukienki w nowej kolekcji KAASKAS nie mogło oczywiście zabraknąć akcesoriów: apaszek, krawacików i chust, które podobnie jak w poprzednich odsłonach, można nosić na różne sposoby – na szyi, we włosach albo przyczepione do torebki. Ich wzory są rozwinięciem kolekcji zimowej.

1/12Premierowo na Vogue.pl: Wiosenna odsłona KAASKAS

Proszę czekać..
Zamknij