Znaleziono 0 artykułów
03.08.2018

Wszystkie kobiety Micka Jaggera

Katarzyna Pietrewicz

Jesienna kolekcja włoskiej marki Twinset to hołd złożony pięknym kobietom o silnych osobowościach. A konkretnie dziewczynom i muzom lidera zespołu Rolling Stones – piosenkarce i aktorce Marianne Faithfull, aktywistce Biance Jagger i modelce Jerry Hall.

Marka Twinset w swoich najnowszych propozycjach NIE??? rezygnuje z nostalgii lat 70. Ubrania z kolekcji  na sezon jesień-zima 2018-2019 roku łączą romantyzm z luksusem. Najważniejsze elementy to koronkowe sukienki, skórzane spódnice, kwiatowe i zwierzęce printy. Przeciwieństwa się przyciągają! 

Męskie kroje mieszają się z kobiecymi, mini z oversize, a bielizna ze strojami wieczorowymi. Uwagę przykuwa precyzyjnie zarysowana sylwetka oraz gra długościami. Aplikacje z pereł, kokardek, mikroćwieków i haftów dodają całości lekko rockowego charakteru.

Utrzymana w naturalnych odcieniach kolekcja przełamywana jest intensywnym pomarańczem i fioletem z dodatkiem czerni i bieli. Wśród propozycji marki nie zabrakło także akcesoriów – toreb na ramię, butów w kowbojskim stylu z ozdobnym szwem i czółenek. W kampanii marki wystąpiły dwie brytyjskie modelki: Georgia May Jagger i Suki Waterhouse.

1/14Kampania Twinset jesień-zima 2018-2019

Proszę czekać..
Zamknij