Znaleziono 0 artykułów
07.04.2022

Anya Taylor-Joy w kreacji Diora niczym współczesna Królowa Śniegu

07.04.2022
Anya Taylor-Joy (Fot. Getty Images)

Na oscarowym afterparty od Anyi Taylor-Joy w spektakularnej mrocznej stylizacji nie można było oderwać wzroku. 5 kwietnia na specjalnym pokazie filmu „Wiking” w Londynie gwiazda zrobiła zwrot o 180 stopni – założyła błyszczącą sukienkę Diora. Czerwony dywan znów należał do niej.

Na londyńskim przedpremierowym pokazie „Wikinga” Anyi Taylor-Joy, która gra jedną z głównych ról, towarzyszył Malcolm McRae. Para spotyka się od maja 2021 roku, ale od niedawna pojawia się razem na oficjalnych wydarzeniach. Muzyk towarzyszył aktorce również podczas oscarowego afterparty, gdzie gwiazda „Gambitu królowej” zachwyciła w czarnej kreacji Diora.

(Fot. Getty Images)

Anya Taylor-Joy jest ambasadorką Diora od 2021 roku. Do tej pory mogliśmy ją oglądać w kreacjach francuskiego domu mody na rozdaniu Złotych Globów, nagród Emmy czy podczas premiery „Ostatniej nocy w Soho” w Los Angeles. Na londyński pokaz „Wikinga” oczywiście również przybyła w Diorze. W minisukience wyszywanej kryształkami wyglądała niczym współczesna Królowa Śniegu. Stylizację uzupełniła diamentową biżuterią Tiffany & Co. i szpilkami od Christiana Louboutina. Porcelanową cerę podkreśliła delikatnym, rozświetlającym makijażem. Towarzyszący jej Malcolm postawił na klasyczny garnitur, białą koszulę, skórzane oksfordy i krawat.

Akcja filmu „Wiking” rozgrywa się na początku X wieku na Islandii. Książę Wikingów Amhlet (Alexander Skarsgård) szuka zemsty na mordercach ojca, króla Horwendila (Ethan Hawke), którego zabójstwo widział jako młody chłopiec. Musiał wtedy uciec z królestwa, a podczas wygnania towarzyszyła mu przewodniczka Amletha (Anya Taylor-Joy). Po latach wraca do opuszczonej ojczyzny, gdzie czeka na niego matka, królowa Gudrun (Nicole Kidman).

„Wiking” w reżyserii Roberta Eggersa trafi na ekrany polskich kin 22 kwietnia.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij