Znaleziono 0 artykułów
23.08.2022

Gwiazdy na ślubie Jennifer Lopez i Bena Afflecka

23.08.2022
(Fot. Getty Images)

W lipcu para powiedziała sobie „tak" podczas kameralnej ceremonii w Las Vegas. Miesiąc później gwiazdorski duet ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Wśród gości nie zabrakło gwiazd i przyjaciół Bennifer.

Gdy w styczniu Jennifer Lopez zaczęła dumnie prezentować pierścionek zaręczynowy ze zjawiskowym brylantem, wiadomo było, że będzie to ślub roku. A nawet dwa. W lipcu para pobrała się w Las Vegas. Na kameralnej ceremonii obecni byli jedynie najbliżsi – rodzina, dzieci i przyjaciele. Następny miesiąc JLo i Ben Affleck spędzili w podróży, ciesząc się wspólnym czasem jako małżonkowie. Później każde z nich wróciło do pracy, by pod koniec sierpnia znów spotkać się na ślubnym kobiercu.

Na drugą ceremonię ślubną Jennifer Lopez wybrała stworzoną specjalnie na tę okazję suknię od Ralpha Laurena, swojego ulubionego projektanta. Wrażenie robiła nie tylko zjawiskowa kreacja panny młodej i piękny krajobraz (ślub odbył się w Riceboro w stanie Georgia), ale również lista zaproszonych gości. Na ceremonii nie mogło zabraknąć brata pana młodego, Caseya Afflecka. W dniu ślubu aktor udostępnił wspólne zdjęcie z Jennifer z lat 2000. „Czasem wyzwania i trudności są po to, by pomóc nam znaleźć nowe pokłady miłości. Witaj w naszej (dysfunkcyjnej, żartuję!) rodzinie. Jen, jesteś wspaniała. Bardzo cię kochamy”, napisał.

Na liście gości znaleźli się również Matt Damon, najbliższy kolega i kreatywny partner Afflecka, wieloletnia przyjaciółka Lopez, aktorka Leah Remini i komik Jimmy Kimmel, a także Kevin Smith, Jason Mewes i Pia Miller. Na weselu obowiązywał szczególny dress code – wszyscy goście byli ubrani w biel od stóp do głów. Goście zatrzymali się w luksusowym hotelu nieopodal willi, w której odbył się ślub. Na miejscu czekały na nich słodkie upominki z inicjałami pary.

Więcej o ceremonii przeczytacie pod linkiem.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij