Znaleziono 0 artykułów
20.04.2022

Ben Affleck i Matt Damon – uwielbiany duet ponownie razem na ekranie

20.04.2022
Matt Damon i Ben Affleck (Fot. Getty Images)

Znany filmowy duet ponownie łączy siły. Ben Affleck i Matt Damon stworzą scenariusz do nowej filmowej produkcji, opowiadającej o jednym z najważniejszych kontraktów w dziejach sportu ‒ umowie Nike z Michaelem Jordanem. Aktorzy zagrają w filmie główne role.

Niezatytułowany jeszcze film o marketingu sportowym, opowie niesamowitą historię Sonny’ego Vaccaro – niezależnego sprzedawcy sneakersów, kierującego raczkującą firmą butów do biegania Nike, który postanawia nawiązać współpracę z jednym z najsłynniejszych sportowców w historii: Michaelem Jordanem. Ponieważ gwiazda NBA jest nieuchwytna, Vaccaro musi przebijać się przez szereg doradców, przyjaciół i trenerów sportowca, a nawet prowadzić negocjacje z matką koszykarza. Chociaż większość szczegółów dotyczących projektu pozostaje w tej chwili tajemnicą, potwierdzono, że Affleck zagra współzałożyciela marki Nike, Phila Knighta, a Damon wcieli się w rolę Vaccaro. Zarówno Damon, jak i Affleck pracują obecnie nad scenariuszem.

Bena Afflecka i Matta Damona łączą bliskie relacje koleżeńskie i zawodowe od momentu współpracy przy kultowym filmie „Buntownik z wyboru”. W zeszłym roku współtworzyli scenariusz oraz zagrali razem w filmie Ridleya Scotta „Ostatni pojedynek”. Z niecierpliwością czekamy na efekty kolejnej współpracy znanych aktorów.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij