Znaleziono 0 artykułów
02.05.2023

Kate Moss z córką Lilą w dopasowanych stylizacjach na MET Gali

02.05.2023
(Fot. Getty Images)

Kate i Lila Moss kontynuują tradycję wspólnych wizyt na MET Gali. W tym roku duet modelek postawił na dopasowane stylizacje Fendi. Mama wybrała klasyczną slip dress z tiulową peleryną, a córka – brzoskwiniową sukienkę z piór marabuta. 

Motywem przewodnim MET Gali 2023 była twórczość Karla Lagerfelda. I po raz pierwszy od kilku lat większość gwiazd pojawiła się w kreacjach nawiązujących do tematu uroczystości i wystawy w nowojorskim Metropolitan Museum of Art. Na czerwonym dywanie nie zabrakło oryginalnych stylizacji projektanta – Dua Lipa zachwycała w sukni ślubnej z 1992 r., Nicole Kidman miała na sobie kreację z kampanii Chanel z 2004 r., a Kristen Stewart wybrała smoking z kolekcji Cruise z 2016 r.

(Fot. Getty Images)

Kate i Lila Moss postawiły na bardziej subtelny ukłon w stronę projektanta. Supermodelka wraz z córką pojawiły się na czerwonym dywanie w dopasowanych kreacjach Fendi, z którym Lagerfeld był związany od 1965 r. aż do śmierci w 2019 r. Kate miała na sobie klasyczną slip dress i delikatną, tiulową pelerynę. Z kolei Lila wybrała brzoskwiniową sukienkę z piór marabuta imitujących futro. Obie modelki dopełniły stylizacje połyskującymi sandałkami na obcasie. Na czerwonym dywanie towarzyszył im Kim Jones, który zaprojektował obie kreacje.

Mama i córka kontynuowały tym samym tradycję wspólnych wizyt na MET Gali. W ubiegłym roku duet pojawił się w dopasowanych kreacjach Burberry. Kate wybrała wtedy czarną smokingową sukienkę, a Lila – wyszywaną diamentami naked dress.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij