Znaleziono 0 artykułów
22.04.2024

18-letnia Suri Cruise inspiruje się stylem mamy, Katie Holmes

22.04.2024
Fot. East News

Córka Katie Holmes i Toma Cruise’a skończyła 18 lat. Nastolatka, którą Holmes wychowuje samodzielnie od 2013 r., kiedy rozwiodła się z mężem i odeszła od scjentologów, podobno marzy o tym, by pójść w ślady rodziców i planuje edukację w szkole artystycznej. Wyraźnie inspiruje się też stylem sławnej mamy – jej miejski look wyglądał, jak wyjęty z szafy aktorki. Może nawet pomyśleć, że matka i córka wymieniają się ubraniami.

Katie Holmes to niekwestionowana królowa nowojorskiego stylu. Miłość do tego miasta ewidentnie zaszczepiła w córce, Suri Cruise. Nastolatka 18. urodziny świętowała właśnie tam i w towarzystwie mamy. Nie sposób było nie dopatrzeć się nie tylko podobieństwa między nimi, ale też nawiązań do stylu Holmes w ubiorze córki.

Fot. East News

Suri Cruise kończy 18 lat. Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes świętowała urodziny w Nowym Jorku

Suri 18. urodziny świętowała jak typowa nastolatka – najpierw wybrała się na kawę, później Katie Holmes zabrała córkę na zakupy i wspólnie odwiedziły kwiaciarnię, z której Cruise wyszła z ogromnym bukietem kwiatów.

Suri Cruise, którą Katie Holmes wychowuje samodzielnie od 2013 r., gdy odeszła od Toma Cruise’a i z od scjentologów, podobno marzy o tym, by iść w ślady rodziców. Wykazuje nieprzeciętne zdolności artystyczne, a dalszą edukację planuje właśnie na uczelni związanej z tym kierunkiem.

Suri Cruise i Katie Holmes: Wyjątkowa mother-daughter relationship

Najnowsze zdjęcia Suri Cruise pokazują, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Suri Cruise urodę odziedziczyła po mamie. W urodzinowy dzień Suri Cruise sfotografowano w stylizacji, która wyglądała jak wyjęta z szafy jej sławnej mamy. Suri sięgnęła po motywy, które Holmes uwielbia i nieustannie nosi na co dzień. To właśnie z nich stała się znana na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

Bazą tego looku były szerokie jeansy baggy – ulubiony fason Holmes, który nosi z balerinami, mokasynami lub birkenstockami (Suri dla odmiany połączyła je z czarnymi sneakersami). Do nich 18-latka dobrała gorsetowy top tubę, który Katie Holmes lansowała pod koniec lat 90., gdy grała w serialu „Jezioro marzeń”, a ostatnio przywróciła do łask w wersji skrojonej na czerwony dywan. Zwieńczeniem tego zestawienia był nonszalancko opadający na ramiona kardigan. Na jego widok nie sposób nie przypomnieć sobie wiralowego momentu Holmes ze sweterkiem i braletką Khaite w roli głównej.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij