Znaleziono 0 artykułów
12.05.2022

Monica Bellucci: Muza Dolce & Gabbana na gali w Monako

12.05.2022
Fot. Getty Images

Druga edycja charytatywnego wydarzenia „Maria Callas Monaco Gala & Awards” odbyła się 5 maja w Monte-Carlo. Na uroczystość przybyła ikona kina, Monica Bellucci, która na tle wystawnego Hôtel de Paris pozowała w purpurowej sukni Dolce & Gabbana.

„Maria Callas Monaco Gala & Awards” powstała z inspiracji legendarną galą w Monako z 1960 roku, na której wystąpiła największa diwa operowa w historii, Maria Callas. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w maju 2021 pod patronatem księcia Alberta. Podczas tegorocznego spotkania zbierano środki na rzecz Fundacji Księżniczki Charlene z Monako i jej projektów na całym świecie, działających na rzecz ochrony dzieci na morzu i zapobiegania utonięciom. Wsparto także inicjatywę „Chasing Zero”, której celem jest ratowanie populacji nosorożca afrykańskiego.

Na uroczystość przybyła Monica Bellucci, która podczas gali otrzymała nagrodę dla najlepszej artystki. Wyróżnienie odebrała w uszytej na zamówienie sukni od Dolce & Gabbana. Purpurowa tkanina kreacji opinała ciało aktorki podkreślając jej klepsydrową figurę. Stylizacje uzupełniła biżuterią marki Cartier – srebrno-fioletową kolią i wiszącymi kolczykami.

To nie pierwszy raz, kiedy Monica Bellucci stawia na projekt Dolce & Gabbana. Odkąd w latach 90. zadebiutowała na wybiegu, nieustannie inspiruje duet włoskich projektantów. Dziś śladami sławnej mamy podąża jej córka, Deva Cassel, która została gwiazdą kampanii zapachu Dolce Shine i Dolce Rose oraz wystąpiła w pokazie marki. 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Monica Bellucci: Muza Dolce & Gabbana na gali w Monako
Proszę czekać..
Zamknij