Znaleziono 0 artykułów
10.01.2024

Andie MacDowell w srebrnej sukience i srebrnych włosach obala stereotypy na temat wieku

10.01.2024
Andie MacDowell w srebrnych włosach i srebrnej kreacji obala stereotypy na temat wieku (Fot. Getty Images)

Andie MacDowell z każdym rokiem nabiera nie tylko pewności siebie, ale i modowej odwagi. Na czerwonym dywanie nosi kreacje, którymi udowadnia, że moda nie ma wieku, i zachwyca naturalnością, prezentując naturalne siwe włosy. Teraz, na premierę drugiego sezonu serialu „The Way Home”, 65-letnia aktorka wybrała lśniącą, srebrną sukienkę Balenciagi.

Na czerwonym dywanie Andie MacDowell błyszczała w kreacji Balenciagi

Aktorka Andie MacDowell otwarcie mówi o starzeniu się, walcząc z ageizmem. Nieraz przekonywała też, że wiek nigdy nie powinien stać na drodze w wyborze idealnej stylizacji. I choć niektórzy uważają, że cekiny czy np. intensywnie różowe stroje z czasem powinniśmy schować głęboko do szafy, 65-letnia aktorka zdecydowanie przeczy takiemu stanowisku – i słusznie. Sama też więc na ważne gale czy wydarzenia zakłada niezwykłe kreacje. Na premierę drugiego sezonu serialu „The Way Home” 9 stycznia w Nowym Jorku zdecydowała się na podkreślającą sylwetkę kreację Balenciagi. Od Andie MacDowell w srebrnej sukience do ziemi i z golfem trudno oderwać wzrok.

Andie MacDowell w srebrnej sukni Balenciagi (Fot. Getty Images)

Andie MacDowell do niezwykłej srebrnej kreacji dobrała czarne dodatki

Choć ostatnio wiele gwiazd decyduje się na cekinowe kreacje, to właśnie suknia Andie MacDowell wywołała ogromne wrażenie. Aktorka zestawiła połyskującą, dopasowaną srebrną suknię z czarnymi, skórzanymi dodatkami w postaci kopertówki oraz eleganckich szpilek. Całość uzupełniła siwymi lokami upiętymi w wysokiego koka.

Andie MacDowell zachwyca naturalnością, nie farbując siwych włosów

Andie MacDowell była jedną z pierwszych gwiazd, która przestała farbować siwe włosy. – Byłam ostrożna, bo zastanawiałam się, jak moją decyzją nie wpłynąć źle na samopoczucie innych oraz w jaki sposób nosić moje loki, żeby się podobać – mówiła aktorka w wywiadzie dla amerykańskiego „Vogue” w 2021 roku, dodając: – Czuję się bardziej szczera. Czuję, że nie udaję. Czuję, że doceniam to, kim jestem właśnie w tym momencie.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Andie MacDowell w srebrnej sukience i srebrnych włosach obala stereotypy na temat wieku
Proszę czekać..
Zamknij