Znaleziono 0 artykułów
13.01.2022

Andrew Burnap dołącza do obsady nowej „Królewny Śnieżki”

13.01.2022
Andrew Burnap (Fot. Getty Images)

Andrew Burnap dołącza do Rachel Zegler i Gal Gadot w ekranizacji nowej wersji „Królewny Śnieżki”. Zagra główną rolę męską, nie będzie jednak ani Księciem, ani Łowcą.

Nie podano jeszcze w jaką konkretnie postać wcieli się aktor. O nowej adaptacji wiadomo natomiast, że tak jak oryginał Disneya będzie musicalem, a więc Burnap na pewno będzie w niej śpiewał. W produkcji usłyszymy piosenki twórców, którzy pracowali przy oprawie muzycznej filmów takich jak „La La Land” i „Król rozrywki”.

Gal Gadot (Fot. Getty Images)

W rolę tytułowej Śnieżki wcieli się Rachel Zegler, a w rolę Złej Królowej – Gal Gadot. Reżyserem został Marc Webb, a za produkcję odpowiedzialny jest, nominowany do Oscara, Marc Platt.

Andrew Burnap, to zdobywca nagrody Tony, którą w 2021 roku wygrał za rolę w sztuce „The Inheritance”. Gra w teatrze, występował m.in. w „Troilus i Kresyda”, „This Day Forward”, czy „The Legend of Georgia McBride”. Natomiast niedługo będziemy mogli oglądać go w serialu Hulu „Under the Banner of Heaven” oraz w produkcji Apple TV+ „WeCrashed” u boku Jareda Leto i Anne Hathaway.

Rachel Zegler (Fot. Getty Images)

Premiera nowej adaptacji „Śnieżki” z Burnapem w roli głównej, planowana jest na wiosnę tego roku.

Zuzanna Zasada
Proszę czekać..
Zamknij