Znaleziono 0 artykułów
14.04.2023

Bella Hadid wspiera Arianę Grande po wiralowym wideo o bodyshamingu

14.04.2023
Bella Hadid odpowiedziała na wiralowe wideo Ariany Grande o bodyshamingu (Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE)

Bella Hadid odpowiedziała na wiralowe nagranie Ariany Grande o bodyshamingu. „Nigdy nie wiemy, przez co ktoś przechodzi. To może być choroba lub depresja. Żałoba lub złamane serce. Zamiast wygłaszać krzywdzące opinie, wyciągnij pomocną dłoń”, apeluje modelka.

Ariana Grande opublikowała na TikToku wideo, w którym opowiedziała o szkodliwym wpływie oceny wyglądu. - Nie powinniśmy komentować tego, jak inni wyglądają. Jeśli coś ci się nie podoba, lepiej zachowaj krzywdzącą opinię dla siebie – zaapelowała piosenkarka, dodając: – Piękno ma wiele wymiarów. Moja sylwetka często porównywana jest z tym, jak wyglądałam w przeszłości. Uważacie, że wyglądałam wtedy dobrze i zdrowo, a ja brałam antydepresanty, które zapijałam alkoholem. Nie jadłam, czułam się okropnie. Nigdy nie wiesz, przez coś ktoś przechodzi. Bądźmy dla siebie życzliwsi.

Nagranie, które do tej pory odtworzono ponad 67 mln razy, zebrało mnóstwo pozytywnych komentarzy. „Jesteś ogromną inspiracją”, „Potrzebowałam to usłyszeć”, „Od razu poczułam się lepiej”, piszą internauci.

Z Arianą zgodziła się również Bella Hadid. Modelka opublikowała nagranie piosenkarki na swoim Instagramie, dodając w opisie: „Nigdy nie wiemy, przez co ktoś przechodzi. To może być choroba lub depresja. Żałoba lub złamane serce. Zamiast niechcianych porad, krzywdzących opinii, osądu lub agresji, zaoferuj pomoc i bądź życzliwy. Bycie dobrym człowiekiem to powód do dumy. Uwielbiam cię, Ari. Twój przekaz jest bardzo ważny, z pewnością pomoże wielu osobom”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

Bella Hadid wielokrotnie zabierała głos w dyskusjach o sprawach społecznych. Modelka zwierzała się z problemów z alkoholem i cierpiała na depresję. Gwiazda chorowała także na anoreksję.  – Używałam aplikacji do liczenia kalorii. Pakowałam mały lunch z trzema malinami i selerem naciowym. Teraz zdaję sobie sprawę, że próbowałam poczuć kontrolę nad sobą, kiedy czułam się tak bardzo pozbawiona jej nad wszystkim innym. Dziś mam zdrową relację z jedzeniem – wyznała modelka w rozmowie z Robem Haskellem. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij