Znaleziono 0 artykułów
09.01.2023

Catherine Zeta-Jones jak Morticia Addams w czarnych koronkach

09.01.2023
Catherine Zeta-Jones jako Morticia Addams na planie „Wednesday” (Vlad Cioplea/Netflix)

Zaraz po ogłoszeniu informacji, że powstanie drugi sezon przygód „Wednesday”, Catherine Zeta-Jones opublikowała na Instagramie zdjęcie w koronkowym kombinezonie z kolekcji Zuhaira Murada. Stylizacji utrzymanej w estetyce gothcore nie powstydziłaby się sama Morticia Addams.

Catherine Zeta-Jones opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w atłasowym kombinezonie ozdobionym koronkowymi wstawkami. Do stylizacji z kolekcji Zuhaira Murada dobrała złote kolczyki w stylu J.Lo. „Właśnie się obudziłam i przypomniałam sobie, że jest weekend. Wracam do łóżka. Udanej soboty”, zażartowała w poście gwiazda.

Zdjęcie ukazało się dzień ogłoszeniu, że „Wednesday” powraca z drugim sezonem. W serialu Tima Burtona aktorka wciela się w mamę tytułowej bohaterki, Morticię Addams, która znana jest z zamiłowania do czerni, atłasu i koronek. Przebój Netfliksa zdobył ogromną popularność. Przez miesiąc okupował pierwsze miejsce na liście najchętniej oglądanych produkcji w Polsce. Oglądalność serialu przewyższyła nawet wyniki najnowszego sezonu „Stranger Things”.

W kontynuacji przygód mrocznej nastolatki zapewne dowiemy się, kto wysłał Wednesday tajemniczą wiadomość, a być może również, kto tak naprawdę stoi za intrygami pierwszego sezonu.  Nie wiadomo jeszcze, czy Tim Burton ponownie stanie za kamerą, ani kiedy produkcja trafi na Netfliksa.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij