Znaleziono 0 artykułów
23.01.2022

Cindy Crawford pokazuje, jak nosić fale przez cały rok

23.01.2022
Fot. Getty Images

Jeśli myślałaś, że zimą fryzura w stylu beach waves nie ma racji bytu, wejdź na profil Cindy Crawford na Instagramie. Top modelka prezentuje tam nonszalancko potargane fale, pokazując jak nosić je w każdym wieku i o każdej porze roku. Jest zdecydowaną mistrzynią tego looku.

Supermodelka i mama dwójki dzieci nosi lśniące, gęste i pełne objętości włosy do ramion, które wyglądają, jakby uczesały je słona woda i nadmorski wiatr. Taki efekt można uzyskać albo organizując wycieczkę na plażę, albo używając świetnego produktu przeznaczonemu do takiego wykończenia. Włosy przerzucone na bok, z jasnymi refleksami, jakby muśniętymi promieniami słońca, stworzył Dimitris Giannetos, przypominając fryzurę Cindy (nadal często odtwarzaną) z lat 90.

Co prawda Cindy mieszka w Malibu, gdzie prawie zawsze świeci słońce, ale nie znaczy to, że nie możemy odwzorowywać jej słonecznego looku na innych szerokościach geograficznych. Aby uzyskać efekt morskich fal, użyj sprayu z solą – my uwielbiamy Bumble & Bumble Surf Spray. Aby nadać całości objętości, a włosom odpowiedniego skrętu, użyj lokówki, np. Titanium Brilliance BaByliss.

Fryzurę noś z odpowiednią nonszalancją. Tak jak robi to Cindy.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij