Znaleziono 0 artykułów
24.02.2023

Dua Lipa w romantycznej naked dress, idealnej na randkę

24.02.2023
Dua Lipa (Fot. Getty Images)

Naked dress to jeden z ulubionych strojów Duy Lipy. Artystka założyła tego rodzaju sukienkę na pokaz marki GCDS, który odbył się 23 lutego w Mediolanie. Do koronkowej kreacji dobrała szkarłatną torebkę w kształcie serca.

Dua Lipa doskonale wie, jak skraść show. Artystka nie boi się modowych eksperymentów, nie trzyma się jednej stylistyki, często daje ponieść się modowej fantazji. Są jednak trendy, do których regularnie wraca. Jednym z jej ulubionych strojów naked dress. Zmysłowo odsłaniające ciało sukienki to ostatnio podstawa w garderobie brytyjsko-albańskiej wokalistki.

Dua Lipa założyła romantyczną wersję naked dress na pokaz marki GCDS, który odbył się 23 lutego 2023 w ramach mediolańskiego tygodnia mody. Zabudowana z przodu kreacja z dołączonymi rękawiczkami to projekt Giuliano Calzy. Odsłaniająca bieliznę koronkowa sukienka wyglądała zmysłowo, ale jednocześnie elegancko. Efektowność kreacji dodatkowo podkreślały wycięcia na wysokości żeber. Artystka look uzupełniła butami na platformie i szkarłatną torebką w kształcie serca, która była idealnym akcentem kolorystycznym w stylizacji.

Lipa uwielbia oryginalne naked dress. W ekstremalnej wersji sukienki, uszytej niczym z połyskującej sieci rybackiej, pokazała się na swoim instagramowym profilu pod koniec 2022 roku. Kreacja z dopasowanymi rękawiczkami przyciągała spojrzenie aplikacjami, zakrywającymi biust z podobiznami Patryka Rozgwiazdy z kreskówki „SpongeBob Kanciastoporty”.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij