Znaleziono 0 artykułów
14.11.2022

Dua Lipa w dzierganej naked dress

14.11.2022
Dua Lipa (Fot. Instagram @dualipa)

Naked dress od lat nie wychodzą z mody – urzekają seksapilem i zawsze robią wrażenie. Na dzianinowy model uszyty niczym z rybackiej sieci zdecydowała się Dua Lipa, która dodała do sukienki zabawny element z kreskówki. By jednak nie było zbyt dosłownie, nie jest to motyw z „Małej Syrenki”, lecz „SpongeBoba Kanciastoportego”.

Dziś gwiazdy odkrywają ciało na własnych zasadach. Noszą, co chcą i jak chcą. Bawią się modą, miksują trendy, a także je wyznaczają. Jedną z najbardziej stylowych postaci w show-biznesie jest Dua Lipa. Artystka kocha kamp, lata 90. i awangardę. Chętnie sięga po projekty vintage oraz inspiruje się historią mody, nawiązując do estetyki ikon stylu minionych dekad.

13 listopada gwiazda opublikowała na Instagramie serię zdjęć z wieczoru w Melbourne. Tym razem artystka postanowiła założyć oryginalną naked dress. Różowa kreacja uszyta została niczym z połyskującej sieci rybackiej. Spod dzierganego materiału widać stringi, a biust zakryty został naszywkami z podobizną Patryka Rozgwiazdy z kreskówki „SpongeBob Kanciastoporty”. Stylizację uzupełniają operowe rękawiczki uszyte z tego samego materiału, jak sukienka, oraz brokatowy makijaż wylansowany przez bohaterki kultowego serialu „Euforia”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Od lutego 2022 roku Dua Lipa jest w trasie promującej album „Future Nostalgia”. Na początku listopada gwiazda przyleciała do Australii, gdzie 16 listopada zagra koncert wieńczący trasę.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Dua Lipa w dzierganej naked dress
Proszę czekać..
Zamknij