Znaleziono 0 artykułów
17.10.2023

Lady in Red. Heidi Klum lansuje czerwony total look

17.10.2023
Fot. Getty Images

W kwestii stylu Heidi Klum nie brakuje fantazji. Modelka i prezenterka telewizyjna ma słabość do wzorów, zwierzęcych printów i zdecydowanych barw. Widać to także w jej ostatniej stylizacji – czerwonym total looku.

Heidi Klum modny tej jesieni czerwony akcent rozszerza na cały total look

Heidi Klum na bieżąco śledzi trendy i to już drugi raz w październiku, kiedy zdecydowała się na stylizację bazującą na kolorze sezonu. Na początku miesiąca był to skórzany look z kurtką, zwężanymi bojówkami i kozakami w idealnie dopasowanym odcieniu czerwieni, który powtarzał się też w odcieniu lakieru do paznokci, ale został przełamany żółtą torbą.

Fot. Getty Images

W połowie miesiąca gwiazda postawiła na czerwony total look – do wydekoltowanej sukienki o fasonie taliowanej marynarki dobrała widoczny czerwony stanik, szpilki, okulary przeciwsłoneczne i torbę. Czerwony kolor dotyczył każdego elementu jej ubrania, nie licząc drobnej biżuterii, ale warto dodać, że Heidi znów miała czerwony manikiur. 

Heidi Klum nie stroni od odważnych stylizacji

50-letnia gwiazda, która pracując w modelingu, świeciła triumfy w kampaniach Chanel czy na pokazach Victoria’s Secret, przekuła swoją popularność w karierę telewizyjną. Rozwija ją z sukcesami od 17 lat – od autorskiego programu Heidi „Germany’s Next Topmodel by Heidi Klum”, przez amerykańską edycję „Project Runway”, aż po „America’s Got Talent”, w którym od 2013 roku z małą przerwą pojawia się do dziś. 

Fot. Getty Images

Modelka i jurorka programu „America’s Got Talent” ma do swojego wyglądu sporo dystansu, co potwierdza co roku przy okazji Halloween. W październiku 2022 roku Klum w stroju robaka była gwiazdą halloweenowej imprezy organizowanej co roku w Nowym Jorku, a towarzyszył jej mąż Tom Kaulitz w dopasowanym kostiumie zakrwawionego rybaka. Para pobrała się w 2019 roku.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij