Znaleziono 0 artykułów
20.09.2023

Heidi Klum łączy panterkę z panterką i dodaje jeszcze trochę panterki

20.09.2023
Fot. Getty Images

Heidi Klum stawia na cętki, łączenie wzorów i mocne kolory. Odważna stylizacja wbrew zasadom to modowy manifest wolności.

Kreacje Heidi Klum, czyli autentyczna zabawa modą

Heidi Klum jest znana z ekstrawaganckiego stylu. Kolorowe stylizacje, ozdobniki, łączenie rozmaitych wzorów czy eksponowanie ciała to podstawowe reguły, których konsekwentnie się trzyma, nie zważając na kontrowersje.

Supermodelka lubi też wracać do trendów z początków milenium. „To moja nowa ulubiona sukienka” - pisała o wyciętej złotej sukni, która odsłaniała stringi. Latem na plażę Heidi Klum wybrała grubo dzierganą tunikę prezentującą doskonałą sylwetkę w bikini, a zmysłowy look przełamała wielkim kapeluszem inspirowanym filcową czapką na saunę. Nie zaskoczyła swoich wiernych fanów, którzy pamiętają doskonale, jak na ostatnie Halloween gwiazda przebrała się za robaka, wprawiając media w konsternację.

I choć kreacje Heidi Klum czasem wyprzedzają trendy – gwiazda sięgnęła po barbiecore na długo przed premierą filmu z Margot Robbie i ogólnoświatowym różowym szaleństwem – to trzeba przyznać, że styl supermodelki Heidi Klum jest indywidualny i zupełnie niezależny od światowych tendencji z wybiegów czy typowych looków gwiazd, które w prywatnym życiu zazwyczaj sięgają po bezpieczną klasykę albo szlachetny minimalizm. Stylizacyjne wybory Klum to autentyczna zabawa, podróż przez style, dekady, kolory i fasony.
Gwiazda udowodniła to również, przyjeżdżając na nagrania do nowej edycji „America's Got Talent” w Pasadenie w Kalifornii. Supermodelka jest stałą jurorką w popularnym programie.

Fot. Getty Images

Najnowsza stylizacja Heidi Klum: Radosny maksymalizm

Heidi Klum zaprezentowała się w spódniczce mini w gepardzie cętki, do której dopasowała torbę w ten sam wzór, szylkretowe okulary przeciwsłoneczne i kozaki za kolano ze zwierzęcym printem. Ten mocny komplet przełamała kolorową koszulą z nadrukami gwiazd i manekinów.

Radosny maksymalizm supermodelka podkreśliła rozpuszczonymi blond włosami i długimi czerwonymi paznokciami. Ten natłok kolorów, wzorów i konwencji doskonale obroniła naturalnym uśmiechem, który jest dowodem na to, że gwiazda ubraniem oddaje swój temperament. Pozowała dumnie – mimo napiętego grafiku znalazła czas dla reporterów.

Modelka Heidi Klum w świetle reflektorów: Historia kariery

Trudno uwierzyć, że Klum, która w czerwcu obchodziła 50. urodziny, swoją karierę buduje konsekwentnie już od 32 lat. Zaczęła od wygranej w konkursie w poczytnym niemiecki magazynie „Petra”, a branża moda szybko wymusiła na niej życiowe zmiany – Heidi najpierw przeniosła się do Paryża, chwilę później do Nowego Jorku, gdzie obok Gisele Bündchen czy Naomi Campbell chodziła po wybiegach marki Victoria's Secret, kształtując ówczesny kanon kobiecego piękna. Była twarzą kampanii produktów Chanel, miała niezliczone sesje w najważniejszych modowych magazynach. Nigdy oficjalnie nie wycofała się ze świata mody, ale chętnie odkrywała nowe zawodowe pola, eksperymentując w roli projektantki – współpracowała w tej roli z np. markami Birkenstock i New Balance czy współtworzyła linię  The Body dla Victoria’s Secret. Próbowała swoich sił w kinie, grając w takich filmach, jak „Dwa w jednym” czy „Peter Sellers: Życie i śmierć”, a mając niezbywalny status ikony mody, pojawiła się też gościnnie w „Diabeł ubiera się u Prady”.

Wydaje się jednak, że gwiazda najlepiej odnalazła się w telewizji i formacie widowiskowych show, które tworzy od 17 lat. Najpierw był własny program Heidi „Germany’s Next Topmodel by Heidi Klum”, później amerykańska edycja „Project runway”, a następnie „America’s Got Talent”, w którym od 2013 roku z małą przerwą pojawia się do dziś. Heidi Klum w świetle reflektorów wciąż kwitnie.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij